امروز: سه شنبه 14 مرداد 1399 برابر با 04 آگوست 2020

دستگاه‌های اجرایی در بررسی پرونده‌ها به صورت منطقی تکلیف پرونده‌ها را مشخص کنند

  • جمعه, 10 آذر 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

استاندار گیلان در نشست کارگروه رفع موانع تولید شهرستان بندرآستارا گفت: دستگاه‌های اجرایی در بررسی پرونده‌ها به صورت منطقی و کارشناسانه و با ارائه مستندات، تکلیف پرونده‌ها را مشخص کنند.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس  دکتر مصطفی سالاری در این نشست که بعد از ظهر امروز با حضور استاندار و مدیران کل دستگاه های اجرایی در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان برگزار شد، با بیان اینکه این نشست ها باعث می شود سرمایه گذاران مشکلات خود را مطرح کنند و اولویت بندی ها مشخص شود، گفت: از این طریق حل مشکلات با سرعت و دقت بیشتری صورت می پذیرد.

*دستگاه‌های اجرایی در بررسی پرونده‌ها به صورت منطقی و کارشناسانه و با ارائه مستندات، تکلیف پرونده‌ها را مشخص کنند*

وی با تاکید بر لزوم بهره گیری هرچه بیشتر دستگاه های اجرایی از تمامی ظرفیت‌های ایجاد شده از سوی دولت برای واحدهای تولیدی، تصریح کرد: دستگاه‌های اجرایی در بررسی پرونده‌ها به صورت منطقی و کارشناسانه و با ارائه مستندات، تکلیف پرونده‌ها را مشخص کنند.

*باید فضای کار برای سرمایه گذار تسهیل شود*

*باید با رویکردی حمایتی نسبت به پرداخت تسهیلات واحدهای تولیدی تسریع صورت گیرد*

نماینده عالی دولت در استان در پایان سخنانش با بیان اینکه باید فضای کار برای سرمایه گذار تسهیل شود، گفت: باید با رویکردی حمایتی نسبت به پرداخت تسهیلات واحدهای تولیدی تسریع صورت گیرد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اخبار ویژه
خواندن کد خبر: 16100

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی