امروز: پنج شنبه 08 خرداد 1399 برابر با 28 می 2020

برخورد سلیقه ای روابط عمومی استانداری گیلان با رسانه ها/ چه کسانی پازل رسانه ای استان را مدیریت می کند؟!

  • چهارشنبه, 22 آذر 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

امیدواریم بجای اعمال چنین اقدامات سلیقه ای در سطح عالی استان ، شاهد هم افزایی و تدبیری در شان رسانه های استان توسط شخص استاندار صورت گیرد. بهر حال بوجود آوردن چنین شکاف عمیقی بین رسانه های سفارشی و مستقل در شان فضای رسانه ای استان نیست.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، در سفر امروز علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی به شهر رشت به علت برخورد سلیقه ای روابط عمومی استانداری گیلان برخی از رسانه ها از پوشش خبری _ تصویری این رویداد محروم شدند.
 پوشش اخبار مربوط به حضور چهره های ملی از جمله مباحثی است که برای رسانه ها از اهمیت بالایی برخوردار است و این در حالی است که به علت ضعف در اطلاع رسانی مناسب از سوی روابط عمومی استانداری گیلان بسیاری از رسانه های فعال استان از بازتاب این مهم بازماندند.
روابط عمومی استانداری گیلان در حالی به بهانه نداشتن کارت ورود به جلسه از حضور تعدادی از خبرنگاران در سفر لاریجانی ممانعت نمود که در زمان فراخوان صدور کارت سلیقه ای عمل کرده و بسیاری از رسانه ها را نادیده گرفته بود.
چنین رفتارهای غیر حرفه ای با رسانه ها  بعد از حضور مدیر جدید روابط عمومی استانداری گیلان بطور مداوم  مشاهده می شود و امیدواریم بجای اعمال چنین اقدامات سلیقه ای در سطح عالی استان ، شاهد هم افزایی و تدبیری در شان رسانه های استان توسط شخص استاندار صورت گیرد. بهر حال بوجود آوردن چنین شکاف عمیقی بین رسانه های سفارشی و مستقل در شان فضای رسانه ای استان نیست. البته شایان ذکر است اصحاب رسانه استان انتظار دارند متولیان امر از جمله اداره کل فرهنگ و ارشاد و خانه مطبوعات استان جهت شفاف سازی و تنویر افکار عمومی پاسخی در خور شان مردم فهیم استان ارائه نمایند البته اگر ... !

انتهای پیام/083458

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اخبار ویژه
خواندن کد خبر: 16232

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی