امروز: جمعه 22 فروردين 1399 برابر با 10 آوریل 2020

صدا و سیما مصاحبه با مدیران متخلف را تحریم کند/ آمران به معروف و ناهیان از منکر اجازه ی برخورد جدی با عاملان تخلف را ندارند

  • یکشنبه, 06 مرداد 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

اختصاصی/ دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر گیلان در نشست خبری با اصحاب رسانه بیان کرد: یکی از مظلومیت های امر به معروف و نهی از منکر این می باشد که در بسیاری از عرصه ها به فراموشی سپرده شده است

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس حسن کربلایی با اشاره به اینکه امر به معروف و نهی از منکر نوعی مخالفت با دیگران نیست گفت: در روایات آمده تمام عبادات حتی جهاد در راه خدا در مقابل امر به معروف و نهی از منکر مانند قطره ای در مقابل اقیانوس می باشد.

وی با تاکید بر اینکه برخی از نمایندگان رسم شان شده از یک مدیر حمایت کنند و در انتصاب و تغییر مدیران دستگاه های اجرایی دخالت کنند گفت:در نتیجه مدیرانی منتصب می شوند که در مسیر خدمت به مردم و رفع مشكلات و معضلات موجود حرکت نمی کنند و در نهایت منجر به زندانی شدنشان می شود و این بدنامی وارد نظام می شود و در بین مردم می چرخد و همه ی مدیران سازمان ها از دید جامعه به دزدی متهم می شوند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر گیلان با اشاره به اینکه صدا و سیما باید مصاحبه با مدیران متخلف را تحریم کند گفت:نباید به مدیران و مسئولان متخلف تریبون داد ه شود تا بتوانند به دروغ گفتن در برابر مردم ادامه دهند.

کربلایی با بیان اینکه پیگیری و رصد تخلفات مدیران از برنامه ی های ما می باشد افزود: حق قانونی ما در ستاد امر به معروف و نهی از منکر این است که به مدیران متخلف تذکر بدهیم و درصورت تداوم تخلف می توانیم از مدیران شکایت کنیم و این کار را خواهیم کرد.

وی در ادامه با بیان اینکه  همه ی سازمان ها موظفند با ستاد امر به معروف و نهی از منکر همکاری کنند و هیچ اداره ای مستثنی نیست گفت: در حال حاضر نیروی انتظامی با تمام وجود و امکانات در برخورد با منکرات ایستادگی می کند و  راه اندازی "طرح ناظر یک" اثرات مثبتی نیز به همراه داشته و نسبت به چندماه گذشته آمار کشف حجاب به مراتب پایین تر آمده است.

کربلایی خاطرنشان کرد: آمران به معروف و ناهیان از منکر با لباس و آرم مخصوص وظیفه دارند تذکر لسانی داده و صحنه را ترک کنند و اجازه ی ماندن و برخورد جدی با عاملان تخلف را ندارند همچنین برخورد با فروشندگان لباس، مدلینگ ها، تالارها و رستورانهای متخلف از برنامه ی مهم ستاد امر به معروف و نهی از منکر می باشد.

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اخبار ویژه
خواندن کد خبر: 21479

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی