امروز: دوشنبه 18 اسفند 1399 برابر با 08 مارس 2021

عدم استفاده نمایندگان از تلفن همراه در حین برگزاری جلسات

  • دوشنبه, 02 دی 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۹ از مصوبه این کمیسیون برای عدم استفاده اعضا از تلفن همراه در حین برگزاری جلسات خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس محمدابراهیم رضایی عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 99 مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه صبح امروز (دوشنبه 2 دی) کمیسیون تلفیق بودجه 99 گفت: در این جلسه آیین‌نامه کمیسیون تلفیق بررسی ، اصلاح و تصویب شد.

وی با اشاره به مصوبات کمیسیون تلفیق بودجه 99، اظهار داشت: طبق مصوبه امروز اعضای کمیسیون تلفیق بودجه، اعضا نباید در زمان برگزاری جلسات از تلفن همراه استفاده کنند.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 99 با بیان اینکه در جلسه صبح امروز موضوع حد نصاب اعضا برای برگزاری جلسات کمیسیون تلفیق مورد بحث و بررسی قرار گرفت، ادامه داد: در جلسه مذکور مقرر شد که جلسات کمیسیون تلفیق بودجه سال آینده با حضور نصف بعلاوه یک از اعضای کمیسیون حد نصاب داشته و برگزار شود.

 اولین جلسه کمیسیون تلفیق بودجه 99 برای تعیین اعضای هیئت رئیسه روز گذشته(یکشنبه یکم دی) برای تعیین اعضای هیئت رئیسه برگزار شد که بر این اساس تاجگردون نماینده گچساران به عنوان رئیس و یوسف نژاد و کاتب به عنوان نواب رئیس و همچنین ادیانی‌راد و بنیادی به عنوان دبیران و قوامی به عنوان سخنگوی کمیسیون تلفیق انتخاب شدند.

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اخبار ویژه
خواندن کد خبر: 22934

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی