امروز: جمعه 03 بهمن 1399 برابر با 22 ژانویه 2021

اولین برنامه اندرویدی "انتخابات" منتشر شد | نماینده شو

  • یکشنبه, 27 بهمن 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

تشریح موضوعات مرتبط با قوانین و مقررات جاری در مجلس شورای اسلامی ؛ انواع روش های مدیریت ستاد انتخاباتی، روش های تامین مالی ستاد، تقویم زمانبندی ستاد، بودجه ریزی ، انواع نظرسنجی های سیاسی و ... 

اختصاصی/ به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، اولین برنامه کاربردی و آموزشی انتخابات با نام "نماینده شو" در مارکت های ایرانی کافه بازار ، مایکت و ... منتشر شد. این برنامه کاربردی برای اولین بار در ایران و به همت مرکز مشاوره "آمایش سلامت سرزمین" طراحی و منتشر شده است. "نماینده شو" ویژه افرادی است که  قصد حضور در رقابت انتخاباتی مجلس شورای اسلامی را دارند. به همین منظور در این برنامه اندرویدی علاوه بر تشریح موضوعات مرتبط با قوانین و مقررات جاری در مجلس شورای اسلامی ؛ انواع روش های مدیریت ستاد انتخاباتی، روش های تامین مالی ستاد، تقویم زمانبندی ستاد، بودجه ریزی ، انواع نظرسنجی های سیاسی و ... تدوین شده است. شما می توانید از طریق لینک های زیر به این برنامه دسترسی داشته باشید . 

 

         

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اخبار ویژه
خواندن کد خبر: 23460

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی