امروز: جمعه 15 فروردين 1399 برابر با 02 آوریل 2020

مدیر روابط عمومی محیط زیست گیلان منتخب ادارات محیط زیست کشور شد

  • پنج شنبه, 24 ارديبهشت 1394
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس، روابط عمومی حفاظت محیط زیست گیلان به عنوان روابط عمومی برتر در بین ادارات حفاظت محیط زیست استان های کشور انتخاب شد.


روابط عمومی حفاظت محیط زیست گیلان به عنوان روابط عمومی برتر در بین ادارات حفاظت محیط زیست استان های کشور انتخاب شد.

بنا بر این گزارش در نشست سالیانه روابط عمومی های سازمان حفاظت محیط زیست کشور که به مناسبت آغاز هفته روابط عمومی در استان البرز برگزار شد ، اداره روابط عمومی حفاظت محیط زیست گیلان به عنوان روابط عمومی برتر در بین روابط عمومی های سازمان حفاظت محیط زیست استان ها در کل کشور انتخاب و از محمد علی صدیق عربانی مدیر این روابط عمومی تقدیر به عمل آمد.

این انتخاب بر اساس عملکرد روابط عمومی ها با توجه به شاخص های سازمان حفاظت محیط زیست صورت گرفته است .
در نشست سالیانه روابط عمومی ها  که با هدف هم افزایی ، تشریک مساعی و بررسی نقاط قوت و ضعف در حوزه ارتباطات و اطلاع رسانی و نیز تقویت هر چه بیشتر بنیان و ساختار ادارت روابط عمومی ادرات کل حفاظت محیط زیست استان های کشور برگزار می شود دکتر مهناز مظاهری معاون آموزش و پژوهش سازمان حفاظت محیط زیست و مدیرکل روابط عمومی سازمان و برخی دیگر از مسئولان سازمانی حضور داشتند. سخنران مدعو این مراسم دکتر کاظمی دینان از پیشکسوتان حوزه روابط عمومی در کشور بودند که در زمینه مثبت اندیشی در دروابط عمومی سخنرانی کردند .

انتهای پیام/۰۸۳۴۵۸ 

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
منتشرشده در اخبار ویژه
خواندن کد خبر: 3573

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی