امروز: پنج شنبه 10 مهر 1399 برابر با 01 اکتبر 2020

علت فوت همسر محمد رضا رحیمی از زبان دختران وی

  • پنج شنبه, 28 خرداد 1394
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس، درپی فوت همسر محمدرضا رحیمی، دختران وی نامه‌ای خطاب به همشهریان قروه‌ای خود نوشته‌اند که در بخش‌هایی از آن آمده:

می‌دانید پدر ما امروز دوران محکومیتش را بخاطر اخذ یک میلیارد و دویست میلیون تومان یا اندکی بیشتر یا کمتر، از فردی و مصرف تمامِ آن در جریان انتخابات مجلس شورای اسلامی سپری می‌کند. روالی که متاسفانه در همه ادوار مجلس شورای اسلامی متداول بوده است.

 اما بدانید که زندگی ما به گواه موجود، حتی ریالی آلوده به حرام نیست. گرچه این سخنِ ما ممکن است با تصورات شما و اخباری که شنیده‌اید، متفاوت باشد. اما دیگر مهم نیست که رسانه های داخل و خارج درباره ما و پدرمان چه قضاوتی می‌کنند، زیرا آموزه‌ای دینی و تربیتی به ما آموخته است که برخی داوری‌ها را به نزد داور اندازیم که او احکم الحاکمین است.

دامنه ی اخبارِ منتشر شده علیه پدرمان آن چنان وسیع شد که مادربزرگمان که بیش از هرکس پدرم را می‌شناخت، نتوانست آنها را تحمل کند و پس از دو بار سکته و مدتی افتادن در بستر بیماری به رحمت خدا رفت! پس از آن مادر صبور و مظلوممان که سالهای پرفراز و نشیب در کنار پدرم بود، با شنیدن اولین اخبارِ کذب، دچار بیماری شدید قلبی شد و دو بار تحت عمل جراحی باز قلب قرار گرفت و وضعیت جسمانی‌اش به حال غیر قابل وصفی رسید.

اما به لطف خداوند پس از 22 ماه بستری شدن در بیمارستان، وضعیت سلامتی نسبی را بدست آورده بود و در منزل، خود را برای جشن عقد یکی از دخترانش مهیا می‌نمود تا آنکه در روزهای سرد زمستان که هم‌زمان بود با رأی محکومیت پدرم، وقتی که بی تابی‌ها و دلهره‌های ما را با چشمان خود می‌دید و نای سخن گفتن نداشت و ما هم سعی می‌کردیم مادرمان خبر ناگوارِ محکومیتِ پدر را نشنود، ولی با تبلیغات وسیع صدا و سیما و نیز چند برابر اعلام کردنِ جزئیاتِ حکم، و پس از مشاهده ی زیرنویس تلویزیون و مناظره‌های رنگارنگِ آن، متوجه عمق فاجعه شد و دچار حالت بحرانیِ قلب، همراه با سکته مغزی شد.تابناک

انتهای پیام/083458

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اخبار ویژه
خواندن کد خبر: 4157

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


نظرات  

 
0 #1 معصومه عليزاده در تاریخ: جمعه 29 خرداد 1394 ، ساعت 08:03 ق ظ
با سلام
نميدانم مخاطب من چه كسي است من يكي از كارمندان ترمينال رشت هستم كه هميشه از پاركينگ ترمينال براي خودرو خود استفاده ميكردم امابه تازگي مانع ورود ماشين كارمندان به داخل ميشوند و اظهار مي دارند كه بايد يا پول پاركينگ بدهيم يا در خيابان پارك كنيم فقط يك سئوال ،در كجاي دنيا اين چنين قانون ... اجرا ميشودشايد به راستي تمامي مشكلات شهر رشت همه مرتفع شده بود و تنها مسئله حاد شهر داري مسئله پاركينگ ترمينال بوده كه به حمدالله حل شد.لازم به ذكر است كه مسافرين ترمينال از وضع به وجود آمده بسيار ناراضي هستند زيرا مسافت پاركينگ تا تعاوني ها طولاني است و مسافر مجبور به حمل ساك و چمدان با دست شده كه اعتراضهاي شديدي در بر داشته و كسي هم جوابگوي اين مسئله نيست .با توجه به اين كه اطلاع رساني دقيقي مبني بر معرفي مسئول اجرايي در اين زمينه در سايت شهرداري رشت اعلام نشده بود اين شكوائيه براي شما ارسال شد تا شايد كسي رسيدگي كند.با تشكر
نقل قول
 


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی