امروز: سه شنبه 13 خرداد 1399 برابر با 02 جون 2020

پیشنهاد تازه سردار نقدی برای مقابله با ماهواره

  • یکشنبه, 23 آذر 1393
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پايگاه اطلاع رساني رشت پرس، پیشنهاد تازه سردار نقدی برای مقابله با ماهواره: نصابان را در یک جا جمع و مضرات و مفاسد ماهواره را برای آنها تشریح کنید

مجمع عالی بسیج استان قم، در حسینیه ثارالله سپاه علی بن ابیطالب(ع) برگزار شد.سردار نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین، سردار مهدوی‌نژاد فرمانده سپاه استان قم و برخی دیگر از مدیران و فرماندهان بسیج قم و اعضای شورای اسلامی شهر قم در این مراسم حضور داشتند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین سردار نقدی در مجمع عالی بسیج استان قم گفت: می‌توان نصابان ماهواره را در مراسمی جمع کرد و برای آنها به تشریح مضرات و مفاسد شبکه‌های ماهواره‌ای پرداخت تا آنها نیز از نصب دیش در منازل مردم خودداری کنند.

با تاکید بر اینکه طرح‌های مجمع عالی بسیج نباید مانند طرح‌های دولتی باشند تصریح کرد: به عنوان مثال نمی‌توان برای بسیاری از کارها بودجه‌ای تعیین کرد چون این مبالغ تخصیص نمی‌یابند بنابراین با کار بسیجی و در راه خدا، می‌توان از تخصصی که در اختیار داریم استفاده کنیم و به یقین، مردم هم بسیجیان را یاری می‌کنند.

وی به ضرورت گسترش فرهنگ ازدواج و فرزندآوری اشاره کرد و گفت: اگر این کار را با کمک بسیجیان و در دفاتر ازدواج انجام دهیم تاثیرگذاری بیشتری خواهد داشت؛ در همه کارها باید با نقشه مدیریت جهادی و بسیجی گام برداریم نه اینکه مانند دولت به ارائه طرح بپردازیم زیرا ظرفیت دولت با بودجه موجود، همین کارهایی است که گاهی با مدیریت ضعیف‌تر و گاهی با مدیریت قوی‌تر صورت می‌گیرد.

نقدی بیان کرد:درباره حل مشکل ماهواره نیز باید با کمک مدیریت بسیجی و همچنین فرهنگ‌سازی، به برنامه‌ریزی و بیان مفاسد شبکه‌های ماهواره‌ای و سایت‌های اینترنتی منحرف پرداخت؛ روشنگری در مورد ماهواره و خطرات آن در میان اقشار مختلف از جمله مبلغان دینی و ائمه جماعات مساجد و حتی نصابان ماهواره تاثیرگذاری بسیار بالایی می‌تواند داشته باشد.فارس

انتهاي پيام/083466

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اخبار ویژه
خواندن کد خبر: 714

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی