امروز: یکشنبه 17 فروردين 1399 برابر با 05 آوریل 2020

درگیری لفظی و توهین آمیز عضو شورا و مدیر ارتباطات شهرداری رشت تکذیب شد+جزئیات

  • شنبه, 23 مرداد 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، عضو شورای اسلامی شهر رشت در خصوص اهانت مدیر ارتباطات و روابط عمومی شهرداری رشت در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار رشت پرس جزئیات تازه ای عنوان کرد.

اختصاصی/ بنا بر این گزارش بیست و یکم مرداد هم زمان با مراسم تجلیل روز خبرنگار توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر رشت که با حواشی بسیاری همراه بود رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر رشت پیرامون درگیری لفظی مدیر روابط عمومی شهرداری با وی اذعان داشت: متاسفانه نامبرده از زمان شروع مراسم خواستار گفتگویی با بنده بودند که بنده با توجه به روند اجرای برنامه تمایلی برای این گفتگو نداشتم .

مظفر نیکومنش ادامه داد: اما وی با اصرار و پافشاری خواستار دلایل عدم تمایل بنده جهت رویارویی با وی بودند تا جایی که در خارج از سالن مراسم با بنده مواجه شده و تقاضای چند لحظه مکالمه داشتند .

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر رشت در خصوص جزئیات گفتگوی خود با مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت عنوان کرد: موضوع گفتگوی بنده به عملکرد مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت رشت مرتبط با روند برگزاری مراسم روز خبرنگار نبوده، بلکه به هفته های قبل برمیگردد که نامبرده بدون مصوبه شورا اقدام به اجرای یکسری فعالیت ها در سازمان تابعه خود می نماید و سعی در توجیه اعمال خود دارد. لذا بنده در یک مکالمه کوتاه دو طرفه خواستار اصلاح فعالیت وی و تمکین به تصمیمات شورا شدم  و هیچگونه توهین و درگیری لفظی در این خصوص بین طرفین صورت نپذیرفته است . لذا بنده هم در پایان خواستار موکل شدن بررسی این موضوع به وقت دیگری شدم .

در همین راستا خبرنگار رشت پرس در گفتگو با فاطمه قدیمی مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت در خصوص درگیری لفظی مورد اشاره این موضوع را به شدت تکذیب کرد و گفتگوی خود با رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر رشت را در خصوص پیگیری امور محوله و در راستای فعالیت سازمانی عنوان کرد .

انتهای پیام/083458

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
منتشرشده در دولت تدبیر و امید
خواندن کد خبر: 10692

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی