چاپ کردن این صفحه

سوء استفاده هیات کاراته استان گیلان از جاسم ویشکاهی قهرمان سابق کاراته جهان! + جزئیات

به گزارش پايگاه خبري رشت پرس،قهرمان پیشین کاراته جهان گفت: هیات کاراته گیلان سمینار آموزشی را با تدریس من برگزار کرد ولی درآمد حاصل از آن معلوم نیست کجا هزینه شد.

جاسم ویشگاهی افزود: من برای برگزاری سمینار آموزشی به کشورهای مختلف دعوت می شوم و خیلی علاقمند هستم که در ایران نیز برای جوانان کشورم دوره های آموزشی برگزار کنم ولی با برخورد ناشایست مسئولان هیات کاراته گیلان دلسرد شدم.
وی افزود: مدتی قبل هیات کاراته گیلان از من خواست سمینار آموزشی را برگزار کنم و همزمان برنامه گلریزانی برای یکی از قهرمانان استان انجام شود. این پیشنهاد را تنها به دلیل آنکه علاقه خاصی به آن قهرمان دارم پذیرفتم ولی با این وجود حق الزحمه من پرداخت نشد و علی رغم پیگیری فراوان متاسفانه جواب سربالا می شنوم.
قهرمان سابق کاراته جهان ادامه داد: نزدیک به ۲۰۰ نفر با پرداخت شهریه ۱۵۰۰۰تومانی در این سمینار حضور داشتند ولی متاسفانه رئیس غیر بومی هیات کاراته گیلان که از سوی برخی آقایان حمایت می شود از پرداخت حق الزحمه من امتناع می کند. آخرین بارهم به من اعلام شد که پولی برای پرداخت ندارند. متاسفانه این شخص در جریان انتخابات مجلس برای کاندیدای مورد نظر خود هزینه های زیادی انجام داد و نمی دانم چرا نمی خواهد پول من را بدهد؟
ویشگاهی با بیان اینکه این سمینار با هدفی غیر از آموزش برگزار شد اظهار داشت: بعدها متوجه شدم هدف از برگزاری این سمینار حضور تعداد زیادی از علاقمندان به کاراته است تا بتوانند برنامه گلریزان را به بهترین شکل انجام دهند. من با این جریان هم مشکلی نداشتیم ولی اینکه حق الزحمه من در این بین کجا رفت جای سئوال دارد؟
وی افزود: من به هیچ عنوان به دنبال پول نیستم و برای جوانان وطنم و بخصوص هم استانی های خود نوکری می کنم و اگر از ابتدا عنوان می شد که سمینار آموزشی بدون هزینه برگزار کنم، مشکلی نداشتم. ولی آقایان به همه هیات های تابعه استان نامه زدند که برای حضور در این سمینار باید مبلغی پرداخت کنند. قرار نیست از وجود من به نفع خود سوء استفاده کنند.
سرمربی تیم ملی کاراته سوئد در پایان  با اشاره به حضور این تیم در رقابتهای قهرمانی جهان گفت: اکنون برای برگزاری سمینار آموزشی در برزیل هستم و بعد از بازگشت راهی مسابقات کاراته وان آلمان خواهیم شد. برای اعضای تیم ملی سوئد جدول امتیازی تشکیل داده ام که در پایان برنامه های آموزشی نفراتی که قابلیت حضور در مسابقات جهانی را دارند انتخاب خواهیم کرد. روند خوبی داریم و با وجود نتایج خوبی که در چند ماه اخیر داشتیم امیدوارم در جهانی اتریش هم نتایج خوبی کسب کنیم.

انتهاي پيام/083466

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در دولت تدبیر و امید
خواندن کد خبر: 11293

موارد مرتبط