امروز: چهارشنبه 13 فروردين 1399 برابر با 01 آوریل 2020

طنازی رئیس شورای اصلاح طلبان گیلان و سکوت استاندار! / آیا صیادی نجات کشور را در نجات خود می بیند؟!

  • دوشنبه, 29 شهریور 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، اخیرا شنیده شده است که رئیس شورای هماهنگی جبهه اصلاحات گیلان در جلسه ای مدعی اظهاراتی شد که متاسفانه تا این لحظه هیچگونه واکنشی از طرف استاندار در پی نداشته است .

اخیرا شنیده شده است که رئیس شورای هماهنگی جبهه اصلاحات گیلان در جلسه ای مدعی اظهاراتی شد که متاسفانه تا این لحظه هیچگونه واکنشی از طرف استاندار در پی نداشته است .

*اصلاح طلبان عامل نجات کشور شدند!

این جمله از مازیار صیادی در حالی جاری شد که متاسفانه هیچگونه مصداقی از آن زده نشد و اینکه اصلاح طلبان کشور را از چه چیز نجات دادند بیان نشده است . در همین باب ابتدا باید به عرض صیادی رساند جنابعالی در چه سطحی از مدیریت مملکت ایفای نقش کرده اید که این چنین عامل نجات کشور و مملکت را معرفی می کنید . صیادی اعلام نکرد که منظورش از نجات کشور چیست! آیا همراهی با سران فتنه و آب در آسیاب دشمن ریختن و کشاندن مردم در کوچه و خیابان ها و ایجاد هزینه های سنگین برای نظام در فتنه 88 را نجات می داند؟!

البته شاید صیادی منظورش از نجات کشور را در نجات خود می بیند که پس از یک دوره خاموش فعالیت در استان به برکت حضور دولت روحانی توانست پست مشاوره بگیرد!

به هرحال باید به ایشان گفت ولایت فقیه عامل نجات کشور است و هیچ حزب و گروهی نمی تواند خود را منجی کشور قلمداد کند که در غیر اینصورت باید در ظاهر و باطن آن فرد بازنگری و اصلاحات صورت گیرد.

*اگر در نظر داریم به دوران سیاه ۸ سال گذشته برنگردیم باید تدابیری اندیشید تا نفوذ مخالفان دولت را کم کرد

صیادی در دومین فراز پر اشکال خود سخن از 8 سال گذشته را می کند و با اعلام اینکه اگر می خواهید به 8 سال سیاه گذشته برنگردیم باید ... .

در این خصوص باید به عرض برسانیم بهتر بود صیادی به جای پرداختن به 8 سال گذشته ، تنها به 3 سال گذشته می پرداخت و گزارش عملکردی از تدابیر اقتصادی و معیشتی مردم این مرز و بوم در زیر سایه دولت تدبیر و امید اعلام میکرد . البته نکته قابل تامل اینکه در طول این 3 سال چرا صیادی هیچگونه تدبیری را نیاندیشیده و به یکباره خواستار تدابیر! شده است .

*بنده تمام توان خود را از طریق استاندار برای نصب مدیران اصلاح طلب بکارخواهم گرفت!

در حالی صیادی وعده تحقق و انتصاب اصلاح طلبان را در پستهای حساس استان می دهد که گویی بدون نظر وی هیچگونه تغییر و جابجایی در استان انجام نخواهد گرفت و دیگر اینکه توان صیادی در اظهارات ، نامفهوم است چرا که وی اشاره ای به توان جسمی یا اقتصادی و یا ... خود نداشته است و باید منتظر ماند و دید توانایی ایشان در چه زمینه ای در اداره کل تعاون افزایش یافته است!

*اقدام لازم برای عزل ویا جابجایی نیروهای معاند دولت صورت گیرد!

بکار بردن الفاظ سخیفی همچون معاند دولت در شان حامیان دولت تدبیر و امید نیست چرا که نظام جمهوری اسلامی ایران به برکت خون شهدای انقلاب و امام شهدا و با هدایت گری رهبر انقلاب و بصیرت مردم غیور و ولایتمدار از گزند هرگونه آسیب و دست درازی دشمنان و استکبار جهانی کوتاه مانده است ، پس نباید برای یک لقمه نان! منتقدان دولت را معاند بنامیم که این جملات از جنس دیگری است .

صیادی به گونه ای در جلسه دهان به انتقاد و انتقام می گشاید که گویی در آن سوی مرزها در حال ارائه گزارش و آماده سازی بستری برای جنگ روانی در آستانه انتخابات ریاست جمهوری می باشد ، حال اینکه وی در استان گیلان در شهر غیور مردان و غیور زنانی از این ادبیات مضحک استفاده می نماید که مردم گیلان نشان دادند که برای دفاع از انقلاب و نظام دست نامحرمان را از سفره انقلاب کوتاه کرده و در صف اول فدائیان ولایت قرار دارند .

انتهای پیام/083458

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در دولت تدبیر و امید
خواندن کد خبر: 11303

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی