امروز: یکشنبه 11 خرداد 1399 برابر با 31 می 2020

  • /images/banners/Special.png
کاندیدای شهرداری رشت گزینه جدی سازمان میراث فرهنگی کشور + جزئیات

  • سه شنبه, 04 آبان 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، طالع ماسوله اهل استان گیلان است که کارشناسان و افراد مطلع معتقدند وی از طرف رئیس جمهور به عنوان رییس سازمان میراث فرهنگی منسوب خواهد شد.

مرتضی طالع ماسوله از دانش‌آموختگان دکترای مدیریت توسعه با گرایش روابط بین الملل از دانشگاه ژنو سوییس و از بنیانگذاران سازمان ایرانگردی و جهانگردی است. طالع که یکی از بنیان گذاران سازمان میراث فرهنگی کشور است که در زمینه سرمایه گذاری و جذب توریسم سابقه طولانی دارد.

طالع ماسوله ،سابقه طولانی در امر پژوهش و مدیریت های گوناگون در سطح ملی و ارتباط بسیار خوب و تنگاتنگ با دولت یازدهم در سطوح عالی، مشاور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، معاون دفتر تدوین استانداردهای فنی و نظارت سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌ دستی و گردشگری و مسئول خانه‌های گردشگری کشور و تدریس در دانشگاه‌های معتبر کشور را در کارنامه کاری خود دارد.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس بزودی بخشی از فعالیت های طالع ماسوله در ایام انتخابات مجلس شورای اسلامی سال 94 و حواشی جالب آن منتشر خواهد شد. لازم به ذکر است طالع ماسوله در آذرماه سال 93 یکی از کاندیداهای شهرداری رشت برای کسب کرسی بود ( اینجا بخوانید)  که بنا به دلایلی نتواست رای اعتماد اعضای شورای اسلامی شهر رشت را کسب نماید.

انتهای پیام/083458

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در دولت تدبیر و امید
خواندن کد خبر: 11707

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی