امروز: چهارشنبه 07 اسفند 1398 برابر با 26 فوریه 2020

  • /images/banners/Special.png
فرهنگ عددي در جامعه ي ما چندان قوي نميباشد / در تلاش هستيم به هر بهانه اي فرهنگ توسعه را مردمي كنيم+ عکس

  • پنج شنبه, 06 آبان 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس دومین همایش روزملی آمارو برنامه ریزی با موضوع «نقش آمار در برنامه ريزي» در سازمان برنامه بودجه گیلان برگزار شد.

کیوان محمدی بااشاره به تفاوت زمان نامگذاری روز آمار و برنامه ريزي در يكم آبان و 28 اكتبر افزود: اختلاف نامگذاری روز آمار و برنامه ریزی را بدليل اينكه هردو در آبان ماه ميباشند به فال نيك ميگيريم.

وي بيان داشت:توسعه و فرهنگ توسعه يکی از وظایف سازمان مدیریت و برنامه ریزی ميباشد.

رئیس سازمان برنامه و بودجه گیلان تصريح كرد:در دنياي امروزه دو ویژگی اصلی سرعت و دقت در توسعه جامعه اهمیت بسیار دارد و نمیتوان نسبت به آنها در بحث آماری بی توجه بود.

وی اذعان داشت:فرهنگ عددي در جامعه ي ما چندان قوي نميباشد و به آن توجه نميشود ،نقش اعداد در زندگي بويژه در دنياي مدرن كه با سرعت سرسام آوري رو به جلو ميرود بسيار تاثيرگذار ميباشد.

محمدي بابيان اينكه:فرهنگ توسعه بدون دقت و عدد و برنامه ريزي هم بدون آمار امكان پذير نميباشد افزود:توسعه بايد به يك فرهنگ تبديل شود و در تلاش هستيم به هر بهانه اي فرهنگ توسعه را مردمي كنيم.

انتهاي پيام/083466

عكس از:سيده دنيا معصومي

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در دولت تدبیر و امید
خواندن کد خبر: 11734

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی