امروز: چهارشنبه 07 اسفند 1398 برابر با 26 فوریه 2020

جزييات اجرای 100ضربه شلاق ورزشکار المپیکی!

  • شنبه, 08 آبان 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پايگاه خبري رشت پرس، برخي شبكه‌هاي اجتماعي از اجراي حكم ١٠٠ ضربه شلاق ورزشكار مشهور المپيكي ايران به جرم تعرض خبر دادند

در توييت پربازديدي كه روز گذشته يكي از خبرنگاران ورزشي منتشر كرده آمده است: «پرونده […] بسته شد. ١٠٠ ضربه شلاق به خواست شاكي به […] زده شد و با توافق دو طرف، حكم تبعيد اين ورزشكار به جزاي نقدي تبديل شد.» انتشار گسترده اين خبر در حالي است كه هنوز هيچ مقام رسمي يا خود اين ورزشكار نسبت به آن واكنشي نشان نداده است.

ماجرا نيز به سال گذشته بر مي‌گردد كه اين ورزشكار مشهور ايراني كه سابقه كسب مدال  المپيك را دارد، به اتهام تعرض به دختري جوان به دادگاه احضار شد.

شاكي در جلسات دادگاه گفته بود كه «با اين ورزشكار دوست بود و مي‌خواست با او ازدواج كند اما پس از مدتي از تصميم خود منصرف شد تا اينكه اين ورزشكار او را به بهانه شركت در جشن تولد به خانه‌اي كشاند و مورد تعرض قرار داد. »

متهم اما منكر جرم خود شد تا در نهايت قضات دادگاه كيفري استان تهران او را به يك‌سال تبعيد در شهري دورافتاده و ١٠٠ ضربه شلاق محكوم كنند.

صدور اين حكم براي او در حالي بود كه از او به عنوان يكي از شانس‌هاي كسب مدال در المپيك ريو نامبرده مي‌شد به همين دليل با پيگيري كميته ملي المپيك اجراي حكم به بعد از بازي‌ها موكول شد.

پس از پايان مسابقات و ناكامي اين ورزشكار در كسب مدال، مدتي زمان برد تا او به كشور بازگردد كه شايعه فرار و پناهندگي‌اش را بر زبان‌ها انداخت اما او مدتي بعد سكوتش را شكست و علت تاخير در بازگشتش به كشور را انجام عمل جراحي روي پايش اعلام و از برگزاري نشستي خبري براي پاسخ به آنچه شايعات  نام برد، خبر داد. اكنون بايد منتظر ماند و واكنش او در برابر خبر اجراي حكم ١٠٠ ضربه شلاق‌اش را شاهد بود.اعتماد

انتهاي پيام/083466

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در دولت تدبیر و امید
خواندن کد خبر: 11749

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی