امروز: جمعه 17 مرداد 1399 برابر با 07 آگوست 2020

فریاد آزادیخواهی، عدالت‌گری و طرفداری از مظلومان علیه سلطه آمریکا در گیلان طنین انداز شد

  • پنج شنبه, 13 آبان 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، راهپیمایی 13 آبان همزمان با سراسر کشور در نقاط مختلف گیلان از ساعت 9 صبح امروز با حضور پرخروش مردم همیشه در صحنه این استان آغاز شد.

امروز گیل مردان و گیل زنان دیار میرزا کوچک همپای با دیگر مردم سرزمین ایران با تبعیت از رهبر معظم انقلاب خشم و نفرت خود را از اربابان زور و ستم با فریاد «مرگ بر آمریکا و مرگ بر صهیونیسم» در آسمان آبی گیلان طنین‌انداز کردند.

مسیرهای سه‌گانه راهپیمایی در رشت به شرح ذیل آغاز شد:

مسیر شماره یک: مقابل سپاه پاسداران‌‌ـ‌ میدان فرهنگ‌ـ چهار راه قدس‌ـ‌خیابان امام خمینی‌(ره)‌ـ‌میدان  شهدای ذهاب

مسیر شماره 2: میدان شهید انصاری‌ـ‌خیابان تختی‌ـ خیابان شریعتی‌ـ میدان شهدای ذهاب

مسیر شماره 3 نیز ورزشگاه شهید عضدی‌ـ‌خیابان حافظ‌ـ‌چهار راه قدس‌ ـ‌خیابان امام خمینی‌‌(ره) ـ‌میدان شهدای ذهاب

راهپیمایی 13 آبان مردم گیلان در فومن،‌ صومعه‌سرا، شفت، لاهیجان،‌ لنگرود،‌ رودسر، آستانه‌اشرفیه‌، رودبار، انزلی‌، رضوانشهر‌، تالش‌، آستارا‌، ماسال و دیگر نقاط استان با شکوه خاص و شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر صهیونیسم در حال برگزاری است.

فرمانده سپاه قدس گیلان راهپیمایی 13 آبان را برگ زرین و همراه با رویدادهای مهم تاریخ انقلاب اسلامی دانست و گفت: 13 آبان رخدادهای آموزنده‌ای دارد که هر سر فصل آن تاریخ مبارزه ملت ایران در رویارویی با استکبار به شمار می‌رود.

محمد عبدالله‌پور شهادت نوجوانان به دست نظامیان خودفروخته استکبار را بخشی از تاریخ انقلاب در 13 آبان ماه دانست و تصریح کرد: امروز روز فریادهای طنین‌انداز آزادیخواهی، عدالت‌گری و طرفداری از مظلومان علیه سلطه آمریکایی است.

وی 13 آبان را سبب عزت و نقطه امید جهان اسلام و روز آزمایش بزرگ امت اسلامی دانست و یادآور شد: امروز روز طرفداری از مظلومان علیه سلطه آمریکایی است.

فرمانده سپاه قدس گیلان راهپیمایی امروز را باشکوه خاص دانست و گفت: با لطف الهی به‌زودی شاهد سرنگونی تمام مستکبران جهان و رهایی مظلومان می‌شویم.

وی از حضور پاسداران و بسیجیان در راهپیمایی امروز خبر داد و گفت: تمام بسیجیان و سپاه همصدا با مردم گیلان و ایران ضمن بیعت با آرمان‌های امام خامنه‌ای انزجار خود را از استکبار جهانی اعلام می‌کنند.

مسؤول بسیج کارکنان دولت نیز 13 آبان را روز تقابل حق و باطل دانست و اظهار کرد: آینه انقلاب 13 آبان از خاطره انگیزترین روزهای انقلاب اسلامی است.

حسن حبیبی با بیان اینکه 13 آبان تنها یک حادثه سیاسی در حد تعطیل کردن سفارتخانه نبود، تصریح کرد: در تسخیر لانه جاسوسی مزدورانی که پس از پیروزی انقلاب دائما به فکر فتنه‌انگیزی و ماجراجویی علیه نهضت اسلامی ایران بودند، به گروگان گرفته می‌شوند و لانه فساد و جاسوسی آمریکا تعطیل شد.

وی 13 آبان را پایان حیات سیاسی مملو از خیانت آمریکا و عملکرد سازمان جهنمی سیا در ایران دانست و خاطرنشان کرد: 13 آبان تحول عمیقی در جهان ایجاد کرد و ماهیت پنهان زمامداران آمریکا نمایان شد.فارس

انتهای پیام/083458

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در دولت تدبیر و امید
خواندن کد خبر: 11818

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی