امروز: یکشنبه 11 خرداد 1399 برابر با 31 می 2020

حضور شهردار رشت برای ارائه توضیحات در مورد پروژه‌های عمرانی در جلسه امروز شورا

  • یکشنبه, 23 آبان 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس عضو شورای اسلامی شهر رشت گفت: شهردار رشت  برای ارائه توضیحات در مورد برخی از پروژه‌های عمرانی شهر در صحن علنی شورای اسلامی شهر رشت حاضر می‌شود.

محمد حسین واثق کارگرنیا، اظهار داشت: شهردار رشت  در جلسه صحن علنی شورای اسلامی شهر رشت برای ارائه توضیحاتی در مورد برخی از پروژه‌های عمرانی در جلسه شورای شهر حاضر می‌شود.

عضو شورای اسلامی شهر رشت تصریح کرد: رئیس شورای شهر رشت در نامه‌ای از شهردار رشت خواست تا برای ارائه توضیحات در مورد پروژه‌های عمرانی به ویژه کنده کاری پروژه پیاده راه فرهنگی شهر رشت توضیحاتی را به اعضای شورا ارائه کند.

واثق کارگرنیا با تاکید بر اینکه با توجه به هزینه‌های زیاد صلاح نیست کنده کاری در پیاده راه فرهنگی رشت انجام شود اظهار کرد: هنوز شهرداری رشت موفق نشده است هزینه‌های این پروژه را تامین کند.

عضو شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه خواست مردم رشت این است که بافت جغرافیایی، فرهنگی و سنتی شهر رشت حفظ شود خاطرنشان کرد: با کنده کاری پیاده راه فرهنگی، هزینه‌های مازاد به شهر رشت تحمیل شده است.

 با توجه به درخواست امیرحسین علوی، رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر رشت شهردار رشت جهت ارائه توضیحات در مورد پروژه‌های عمرانی شهر رشت در جلسه شورا حاضر می‌شود.تسنیم

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در دولت تدبیر و امید
خواندن کد خبر: 11918

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی