چاپ کردن این صفحه

  • /images/banners/Special.png
تاکید عضو شورای شهر رشت برای پرداخت حقوق معوقه کارگران و پاکبانان

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس  عضو شورای شهر رشت با تاکید بر اینکه حقوق مهرماه آتش نشانان و پاکبانان پرداخت  شود افزود:  طبق مصوبه شورای اسلامی هدیه کارکنان در روز آتش نشان باید تسریع شود تااز زحمات انها قدردانی شود.

فاطمه شیرزاد  امروز در جلسه علنی شورای شهر رشت  به عنوان ناطق اول ضمن گرامیداشت روز کتاب و کتابخوانی بیان کرد:امید داریم تا در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی و افزایش سطح مطالعه گام های بلندتری برداریم.

وی افزود:بعداز سالها انتظار شاهد اقدام ارزشمند دانشگاه علوم پزشکی در ساخت تصفیه خانه بیمارستان پورسینا،ولایت و رازی بودیم و امید داریم باساخت تصفیه خانه ها بخشی از آلودگی های گوهررود و زرجوب رفع شود.

فاطمه شیرزاد با اشاره به اینکه بیش از 6 میلیارد تومان همزمان برای احداث تصفیه خانه‌های در نظر گرفته شده است، افزود: متاسفانه تاکنون بیش از یک میلیارد تومان به این امر مهم اختصاص یافته است که توجه ویژه مسئولین و دست اندرکاران را برای تحقق این امر مهم می طلبد

سخنگوی شورای شهر رشت مدت زمان اتمام پروژه را ۱۰ماه اعلام کرد.

عضو شورای اسلامی شهر رشت بااشاره به اینکه در جامعه ی اوتیسم از هر ۱۰۰کودک متولد شده یک کودک مبتلا به بیماری داریم بیان کرد:جامعه ی اوتیسم گیلان نیازمند خدمات توانبخشی میباشد و یکی از مشکلات عمده عدم آگاهی جامعه نسبت به بیماری افراد مبتلا میباشد.

شیرزاد اظهار کرد:نمایندگان مجلس شورای اسلامی که صاحب کرسی بهداشت و درمان در مجلس میباشند طرح ها و لوایح را در زمره ی این بیماری خاص قرار دهند.

همچنین وی از خادمین شهرداری رشت و هنرمندانی که به نمایندگی از مردم ولایتمدار شهر رشت عازم کربلا شدند تشکر و قدرانی کرد.

شیرزاد با تاکید بر اینکه حقوق مهرماه آتش نشانان و پاکبانان پرداخت شود افزود:طبق مصوبه شورای اسلامی هدیه کارکنان در روز آتش نشان باید تسریع شود تااز زحمات انها قدردانی شود.

عضو شورای شهر رشت در پایان از سعه صدر مردم شهر رشت به جهت همکاری با شهرداری در اجرای پروژه های شهرداری از جمله جمع آوری آب های سطحی تشکر کرد و ابراز امیدواری نمود تا با اجرای این پروژه ها گامی در جهت مرتفع کردن مشکلات شهروندان عزیز شهر رشت برداشته شود

انتهای پیام/083466

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در دولت تدبیر و امید
خواندن کد خبر: 11921

موارد مرتبط