امروز: دوشنبه 12 خرداد 1399 برابر با 31 می 2020

به‌زودی اخبار خوشی به اصحاب رسانه‌ می‌دهیم/از18هزار و 700 نفر تحت پوشش تا 12 هزار نفر در نوبت بیمه

  • سه شنبه, 25 آبان 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار داشت:  با اقدامات و برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته ان‌شاالله به‌زودی اخبار خوشی برای اصحاب رسانه خواهیم داشت.

سیدرضا صالحی امیری با اشاره به جلساتی که با سازمانهای مختلف در جهت رفع برخی دغدغه‌های اصحاب هنر و رسانه داشته گفت: با اقدامات و برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته ان‌شاالله به‌زودی اخبار خوشی برای اصحاب رسانه خواهیم داشت.

 صالحی امیری در پاسخ به سوالی درباره برنامه‌های خود برای حل مشکل بیمه خبرنگاران اظهارداشت: در زمینه بیمه اصحاب فرهنگ و هنر از جمله هنرمندان و روزنامه نگاران و همچنین اصحاب هنر در مجموع ما در شرایط فعلی 18هزار و 700 نفر را تحت پوشش بیمه داریم.

وی افزود: از این تعداد بیش از 6هزار نفرشان بیمه تکمیلی دارند در شرایط فعلی حدود 12هزار نفر نیز در نوبت بیمه هستند که با برنامه ریزی‌هایی که داشتیم و در روز گذشته نیز جلسه ای با مسئولان تامین اجتماعی و هماهنگی که با سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی داشتم ان‌شا الله در آینده نزدیک اخبار خوشی را در این حوزه به اطلاع شما خواهم رساند.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود درباره برنامه‌ها و اولویتهای خود در پست وزارت ارشاد نیز گفت: مسئولیت و رسالتی که رئیس جمهور به اینجانب واگذار کردند افزایش میزان سرعت و نشاط حرکت فرهنگی در جامعه است که اینجانب با اعلام برنامه‌هایی که در مجلس شورای اسلامی به نمایندگان ملت داشتم برنامه‌ای را آغاز کردم و ان شاالله در آینده نزدیک در دیدار با اصحاب رسانه به اطلاع ملت ایران خواهم رساند.تسنیم

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در دولت تدبیر و امید
خواندن کد خبر: 11942

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی