امروز: جمعه 24 مرداد 1399 برابر با 14 آگوست 2020

عموما مسوولان برای انجام مصاحبه به نمایشگاه مطبوعات می‌روند/ انتقاد از وضعیت هوا/ مرگ تدریجی را به چشم می‌بینیم

  • سه شنبه, 25 آبان 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه خبری رشت پرسرییس شورای شهر تهران با اشاره به برگزاری نمایشگاه مطبوعات که در مصلی تهران برگزار شد، بیان کرد: با این‌که این نمایشگاه شلوغی زیادی ندارد و عموما مسوولان برای انجام مصاحبه به آنجا می‌روند.

مهدی چمران صبح امروز در سیصد و ششمین جلسه علنی شورای شهر تهران با اشاره به وضعیت آلودگی هوا، گفت: ما مرگ تدریجی را به چشم می‌بینیم و متاسفانه آن چنان که باید تلاشی برای رفع آن نمی‌کنیم.

وی با بیان این که کشورهای دیگر سال‌ها پیش با معضل آلودگی هوا دست به گریبان بودند و این مساله را حل کردند، اظهار کرد: ما با مسائل خرد و کوچک خودمان را مشغول کرده‌ایم که هنوز زیرساخت‌ها آماده نیست.

رییس شورای شهر تهران با اشاره به برگزاری نمایشگاه مطبوعات که در مصلی تهران برگزار شد، بیان کرد: با این‌که این نمایشگاه شلوغی زیادی ندارد و عموما مسوولان برای انجام مصاحبه به آنجا می‌روند، اما به هر حال شهرداری نمایشگاه شهر آفتاب را ساخته و باید نمایشگاه‌ها در آن برگزار شوند که متاسفانه این مهم رخ نداد و قطعا برگزاری نمایشگاه در مصلی سبب آسیب رساندن به این سازه می‌شود.

چمران در بخشی دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به اعتراض سازمان تعزیرات به نرخ‌های شهرداری و شورا برای مراکز فرهنگی ورزشی و طرح ترافیک بیان کرد: سازمان تعزیرات حکومتی می‌گوید که باید نرخ‌ها در سازمان حمایت از مصرف‌کننده تصویب شود، اما دقت داشته باشید که این افزایش قیمت‌ها در چارچوب مصوبات بوده است.

رییس شورای شهر تهران با بیان این‌که سال‌ها پیش شهرداری را بابت فروش طرح ترافیک جریمه کرد، ادامه داد: طرح ترافیک، فروش آرم یا خدمات دادن به افراد خاص نیست، بلکه این مساله جنبه بازدارندگی دارد و افرادی که کار ضروری ندارند نمی‌توانند به راحتی وارد مراکز اصلی شوند.ایسنا

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در دولت تدبیر و امید
خواندن کد خبر: 11943

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی