امروز: دوشنبه 28 خرداد 1397 برابر با 18 جون 2018

برخورد شدید خودروی پراید با دکه مطبوعاتی در بلوار گلسار رشت

  • چهارشنبه, 26 آبان 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس معاونت عملیات سازمان آتش‌نشانی رشت از برخورد شدید یک دستگاه خودروی پراید با دکه مطبوعاتی واقع در حاشیه خیابان گلسار خبر داد.

در پی تماس تلفنی با سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی رشت مبنی بر وقوع تصادف واقع در بلوار گلسار جنب اداره پست، ستاد فرماندهی یک دستگاه خودروی نجات از ایستگاه شماره ۴ به همراه ۳ آتش نشان را به محل حادثه اعزام کرد.

شهرام مومنی گفت: آتش‌نشانان پس از حضور در محل مشاهده می کنند یک دستگاه خودروی پراید به شدت با دکه مطبوعاتی واقع در حاشیه خیابان برخورد کرده است.

معاونت عملیات سازمان آتش‌نشانی‌رشت افزود: در این حادثه راننده خودرو دچار مصدومیت جزیی شد که تا قبل از رسیدن مامورین به مراکز درمانی منتقل شده بود.

مومنی در پایان گفت: خوشبختانه در این حادثه به کسی آسیب جانی وارد نشده و آتش نشان نیز سریعاً نسبت به ایمن سازی محل حادثه و قطع جریان برق خودرو اقدام کردند و پس از انتقال خودرو توسط جرثقیل و تحویل مورد به عوامل انتظامی به ایستگاه مربوطه مراجعت کردند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در دولت تدبیر و امید
خواندن کد خبر: 11950

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی