امروز: یکشنبه 11 خرداد 1399 برابر با 30 می 2020

مانور ماشین آلات ستاد بحران شهرداری رشت برگزار شد/خدمات رسانی به شهروندان مختص به یک برهه زمانی خاص نیست

  • چهارشنبه, 03 آذر 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس معاون خدمات شهری شهرداری رشت: مانور ماشین آلات ستاد بحران شهرداری رشت در سطح مناطق پنجگانه برگزار شد.

جانشین اول ستاد مدیریت بحران شهرداری رشت هدف از این مانور را ارائه خدمات بهتر و سهولت در تردد شهروندان با توجه به پیش بینی بارش برف در چند روز آینده عنوان کرد و اظهار داشت: تلاش ما در این ستاد، حضور در سطح شهر جهت خدمات رسانی در کوتاه ترین زمان ممکن می باشد که امیدواریم امسال نیز همچون سال های گذشته با اقدامات و برنامه ریزی های انجام گرفته ضمن کاهش مشکلات موجود، سطح رفاه و بهره بردن شهروندان از این موهبت های الهی را بالا ببریم.

 بهارمست همچنین با اشاره به شروع فصل بارش در خصوص آبگرفتگی معابر سطح شهر تصریح کرد: در حوزه جمع آوری آبهای سطحی اقدامات خوبی انجام گرفته از جمله در ۵۵ نقطه از سطح شهر پروژه هدایت آبهای سطحی مورد مطالعه قرارگرفته که تعددای از آنها اجرا گردیده و در حال حاضر نیز این پروژه در سایر نقاط شهر در حال اجرا می باشد.
معاون خدمات شهری ، شهرداری را بازوی توانمند اجرایی هر شهر دانست و گفت: : خدمات رسانی به شهروندان مختص به یک برهه زمانی خاص نیست و در همه حال این مجموعه با تمام امکانات آماده خدمت رسانی به شهروندان عزیز می باشد در همین راستا تمامی مدیران مناطق پنج گانه شهرداری موظف اند برنامه ریزی و هماهنگی های لازم را نسبت به مقابله با هرگونه حوادث احتمالی انجام داده و بصورت آماده باش کامل قرار گیرند
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در دولت تدبیر و امید
خواندن کد خبر: 12018

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی