امروز: یکشنبه 04 آبان 1399 برابر با 25 اکتبر 2020

متولیان محیط زیست در گیلان نباید نسبت به رودخانه ها و تالاب های استان بی توجه باشند/سازمان محیط زیست اقتدار لازم برای ساماندهی سراوان را ندارد

  • سه شنبه, 14 دی 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

نماینده مردم رشت در مجلس گفت: سازمان محیط زیست نباید نسبت به تالاب ها و رودخانه های گیلان بی توجه باشد.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس جبار کوچکی نژاد در مورد وضعیت گیلان، اظهار کرد: هنوز معضلات زیست محیطی، بیکاری، مشکلات و موانع راه تولید در استان پابرجا است.

وی افزود: سازمان محیط زیست یک دستگاه بازدارنده در تخریب محیط زیست و وظیفه ذاتی آن حفظ محیط زیست است.

نماینده مردم رشت در مجلس با تأکید بر اینکه شرکت ها، پیمانکاران و مجموعه هایی که در حوزه کسب و کار فعالیت دارند از عملکرد سازمان محیط زیست ناراضی هستند، اضافه کرد: متأسفانه سازمان محیط زیست برای آنها موانع ایجاد می کند.

کوچکی نژاد با اشاره به این موضوع که سازمان محیط زیست باید در حفظ محیط زیست در گیلان تلاش بیشتری داشته باشد، تصریح کرد: متأسفانه شاهد کم کاری در این حوزه هستیم.

وی با بیان این مطلب که سازمان محیط زیست اقتدار لازم برای ساماندهی سراوان را ندارد، اضافه کرد: این سازمان که متولی حفظ محیط زیست است تاکنون این اقتدار را از خود نشان نداده است.

کوچکی نژاد با تأکید براینکه سازمان محیط زیست باید در رفع جدی معضل سراوان بیشتر ورود کند، تصریح کرد: متأسفانه حرکت جدی را در این زمینه شاهد نبودیم.

وی در خاتمه اظهار کرد: متولیان محیط زیست در استان و در کشور نباید نسبت به در آستانه مرگ بودن رودخانه ها و تالاب های استان گیلان بی توجه باشند.دیارباران

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در دولت تدبیر و امید
خواندن کد خبر: 12417

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی