امروز: یکشنبه 09 آذر 1399 برابر با 29 نوامبر 2020

همکاری بیش از 30 هزار نفر برای برگزاری انتخابات در گیلان/جلوگیری از هر گونه استفاده از امکانات دولتی برای انتخابات

  • چهارشنبه, 11 اسفند 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

محمد احمدی پور با اشاره به پیش رو بودن دو انتخابات مهم در ابتدای سال آتی اظهار کرد: تاکنون ۵ جلسه ستاد انتخابات استان گیلان تشکیل شده است و مقدمات برگزاری انتخابات در ۱۶ شهرستان استان فراهم شده است.

وی با بیان اینکه به طور مرتب با فرمانداران شهرستان در حال برگزاری جلسه و رایزنی هستیم، افزود: هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی نیز تشکیل شده و آموزش نیروها تا رده بخشداران صورت گرفته است.

ریییس ستاد انتخابات استان گیلان افزود:در کنار اجرای انتخابات با استفاده از همه امکانات سازمان های دولتی و مردم نهاد و با کمک همه دلسوزان نظام اسلامی بر اساس فرمایش مقام معظم رهبری که شرکت همه آحاد در انتخابات را بعنوان یکی از نیازهای اساسی در این دوره اعلام فرمودند، ۱۶ برنامه برای جذب حداکثری مردم در انتخابات طراحی شده که انشاء الله در سطح شهر و روستا توسط بخش های مختلف اجرایی می شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان با بیان اینکه انتظار مشارکت پرشور را در این دوره انتخابات از مردم عزیزمان داریم گفت: طبق برآوردهای اولیه حدود ۳۰ هزار نفر ما را در برگزاری انتخابات همراهی می کنند.

احمدی پور گفت: ما مجری انتخابات هستیم، مبنای کار ما هم قانون است و رای مردم هم حق الناس است از اینرو تمام تلاش ما این است که همه نه تنها دستگاه های دولتی بلکه سازمان هایی مربوط به قوای دیگر، نیروهای مسلح وقانونمند عمل کنند و از جمله مسائلی که به شدت رصد میکنیم جلوگیری از هر گونه استفاده از امکانات دولتی برای انتخابات است.

وی خاطر نشان کرد: هیچ دستگاهی قانونا نمی تواند از امکانات نظام برای تبلیغ کاندیدای مورد نظر خود استفاده کند و حتما رصد لازمه به صورت جدی صورت خواهد گرفت تا این امر صورت نپذیرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان با بیان اینکه توصیه اصلی ما همه همکاران رعایت امانت داری است، گفت: همانطور که در انتخابات مجلس دیدیم در دو حوزه رودسر و املش و فومن و شفت تفاوت آرا کمتر از ۱۴۰ رای بود که نشان از امانت داری مسئولان داشت، همین توصیه را برای ایندوره هم داریم و مطمئنا مردم هر چه در صندوق رای می ریزند همان شمارش خواهد شد.کاسپین

انتهای پیام/083466

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در دولت تدبیر و امید
خواندن کد خبر: 13061

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی