امروز: یکشنبه 28 دی 1399 برابر با 17 ژانویه 2021

  • /images/banners/Special.png
آویزان شدن تکنوکرات ها به طناب اصلاحات برای کسب کرسی شورا!

  • دوشنبه, 28 فروردين 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

مردانه خود وارد میدان شوید و تریبون را در دست گرفته و اهداف شورایی خود را بیان کنید و از آویزان شدن بر جریان های انتخاباتی و قرار گرفتن های سفارشی در لیست های دست چندمی پرهیز کنید

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس با سرعت گرفتن جریان انتخابات در روزهای آتی،شاهد شکوفایی استعداد های بالقوه ای هستیم که شاید تا دیروز کمتر کسی حتی نام و نام خانوادگی برخی از چهره های در سایه را می دانست و یا اصلا بهتر است بگوئیم به شمار می آورد.

حال هرچه به جلوتر می رویم به یمن فضای باز انتخابات برخی چهره ها که انتظار تائید صلاحیت شان با شبهاتی همراه است به یکباره پوست اندازی می کنند و خود را سردمدار جریان اصلاحات و یا قیم اصلاح طلبان می خوانند. شاید گمان می کنند با چنین ابیاتی بتوانند با موج سواری و اعمال تکنوکراتی پای را از گلیم خود فراتر نهاده و مردم هم به صرف خدمات ارزنده! و البته گمنام چنین افرادی فرش قرمز برایشان پهن نمایند.

به هرحال باید به این چنین افراد ناتوانی گفت بهتر است بجای بهره بردن از نان دیگران ، مردانه خود وارد میدان شوید و تریبون را در دست گرفته و اهداف شورایی خود را بیان کنید و از آویزان شدن بر جریان های انتخاباتی و قرار گرفتن های سفارشی در لیست های دست چندمی پرهیز کنید، چرا که مردم فهیم شهر رشت بخوبی می دانند که چگونه و با چه ابزارهایی در مسند وزیر در سایه موجبات شکاف شورایی را فراهم کره و به عنوان یک فرد ارزشی با اقدمات ضد ارزشی علاوه بر تنزل جایگاه شورا ، خوش خدمتی خود را به مافوق خود اثبات کردند. یقین داریم بخش عمده ای از وقایع تحریکی و التهاب آفرین سالهای اخیر ریشه در رفتارهای دوگانه اشخاصی داشته که امروز سودای شورا در سر دارند .

پایگاه خبری رشت پرس به زودی جهت تنویر افکار عمومی و نقش وزرای در سایه و عروسک گردانان مدیریت شهری سلسله مقالاتی را منتشر خواهد کرد.

انتهای پیام/083458

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در دولت تدبیر و امید
خواندن کد خبر: 13580

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی