امروز: یکشنبه 28 دی 1399 برابر با 17 ژانویه 2021

فهرست 16 نفره اصولگرایان در انتخابات شورای شهر رشت

  • شنبه, 02 ارديبهشت 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

اینروزها بحث لیست های انتخاباتی نقل محافل است و یکی از این لیست ها که حرف و حدیث های زیادی درباره آن می شود لیست اصولگرایان است.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس  اصلاح طلبان و اعتدالیون در کنار نگاه به ریاست جمهوری به دنبال لیست واحد برای انتخابات شورای شهر رشت هستند اما در جناح مخالف قضیه کمی متفاوت است؛ بسیاری از فعالان سیاسی معتقدند که اصولگرایان بیشتر به دنبال ریاست جمهوری بوده و برای انتخابات شورای شهر رشت لیست رسمی و واحد ارائه نخواهند کرد اما قطعا لیستی برآمده از احزاب اصولگرا در بین معتمدین این جناح قرار می گیرد تا رقابت محلی را به رقیب دیرینه واگذار نکنند.
در انتخابات احزاب اصولگرایان نام افراد شاخصی مانند محمدحسن عاقل منش، مجید عزیزی، سعادتمند،داوودی، حجت جذب، علیرضا قانع، سید امیر حسین علوی، مظفر نیکومنش، رضا موسوی روزان، محمد حسین واثق کارگرنیا، فاطمه شیرزاد، سید شمس شفیعی، حسین سرباز مقدم، محمد نوری، نقی هدایتی و ابرهیم برنا دیده می شود که به نظر می رسد در صورت رسیدن اصولگرایان به لیست واحد ۶ و یا ۷ نفر از این افراد در لیست جا خواهند گرفت.
طبق آخرین شنیده ها از انتخابات داخلی احزاب اصولگرا، محمد حسن عاقل منش، مجید عزیزی، سعادتمند داوودی، حجت جذب، رضا موسوی روزان، فاطمه شیرزاد، امیر حسین علوی و علیرضا قانع از بیشترین شانس برای قرار گرفتن در لیست مشترک اصولگرایان برخوردارند.شعاع مشرق

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در دولت تدبیر و امید
خواندن کد خبر: 13649

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی