امروز: یکشنبه 06 خرداد 1397 برابر با 27 می 2018

  • اختصاصی
اعضای شورای رشت از آشیانه خارج شدند و شهردار رشت را برکنار کردند/ 10 عضو شورا رای به رفتن شهردار رشت دادند

  • سه شنبه, 23 خرداد 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

اعضای شورای شهر با عدم حضور خود و به دلیل به حد نصاب نرسیدن جلسه برگزار نشد. این درحالی است که سید محمد علی ثایت قدم از دقایق اولیه برگزاری این جلسه که قرار بود راس ساعت 10 صبح برگزار شود در عمارت شورا حاضر شد.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، جلسه استیضاح شهردار رشت برگزار نشد. بنا بر این گزارش امروز سه شنبه در حالی که قرار بر برگزاری جلسه استیضاح شهردار در عمارت شورا بود ولی اعضای شورای شهر با عدم حضور خود و به دلیل به حد نصاب نرسیدن جلسه برگزار نشد. این درحالی است که سید محمد علی ثایت قدم از دقایق اولیه برگزاری این جلسه که قرار بود راس ساعت 10 صبح برگزار شود در عمارت شورا حاضر شد.

از نکات قابل توجه دیگر اینکه علیرغم اطلاع رسانی قبلی به اصحاب رسانه جهت حضور در جلسه ، خبرنگاران و مدیران رسانه پس از حضور در عمارت شورا مطلع می گردند که طبق نظر اعضای شورا جلسه غیر علنی برگزار گردد که این موضوع در جای خود قابل تامل است. اینکه پس از اطلاع رسانی عمومی جهت برگزاری علنی به صورت ضرب العجلی و با دستور شورانشینان این جلسه غیر علنی در دستور کار قرار گرفته است شبهات زیادی را در اذهان عمومی ایجاد کرد .

به هر حال گویا پس از مخابره این خبر اعضای شورا تصمیم گرفتند از آشیانه خود خارج شوند و در یک حرکت انتحاری با تشکیل جلسه غیر علنی و ده رای موافق به استیضاح و برکناری شهردار ، آخرین برگ زرین و افتخار خود را به شورای پنجم تقدیم کردند.

هنوز اطلاعاتی از جزئیات این جلسه در دسترس نیست .

- شنیده ها حاکی است 11 عضو شورا در این جلسه حاضر بودند که گفته می شود تنها رضا رسولی به عنوان مخالف استیضاح رای نداده است.

-  سیدرضا موسوی روزان، اسماعیل حاجی پور، مسعود کاظمی، فرهاد شوقی، محمود باقری خطیبانی، عباس صابر، مجید رجبی ویسرودی، فرانک پیشگر، سید امیرحسین علوی، حجت جذب به عزل ثابت قدم رای مثبت دادند.

- چهار عضو غائب جلسه استیضاح عبارتند از : محمدحسین واثق کارگرنیا، فاطمه شیرزاد، مظفر نیکومنش نودهی و محمدعلی رفیعی نوده

در حال بروز رسانی ...

انتهای پیام/083458

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در دولت تدبیر و امید
خواندن کد خبر: 14160

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی