امروز: شنبه 05 خرداد 1397 برابر با 26 می 2018

اولویت اقدامات سرپرست شهرداری رشت در آغازین روزهای تصدی بر شهرداری

  • دوشنبه, 29 خرداد 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

سرپرست شهرداری رشت ا تاکید بر ضرورت برنامه ریزی دقیق جهت تحقق درآمدهای پیش بینی شده  اظهار کرد : الویت هزینه  از سوی معاون مالی اقتصادی، مدیریت اداره درآمدهای عمومی و مدیران مناطق باید در پرداخت های پرسنلی و هزینه های ضروری باشد.

به گزارش  پایگاه خبری رشت پرس مهندس فرامرز جمشید پور با تاکید بر ضرورت برنامه ریزی دقیق جهت تحقق درآمدهای پیش بینی شده  اظهار کرد : الویت هزینه  از سوی معاون مالی اقتصادی، مدیریت اداره درآمدهای عمومی و مدیران مناطق باید در پرداخت های پرسنلی و هزینه های ضروری باشد .

مهندس جمشید پور  با اشاره به لزوم شناسایی و تعرفه افراد مستعد و مناسب در حوزه های درآمدی گفت: افرادی که در حوزه های درآمدی بنا به دلایلی کنار گذاشته شده و یا در واحدهای غیر تخصصی مشغول به کار می باشند شناسایی و نسبت به بکارگیری آنها با صدور ابلاغ و پیش بینی ابزارهای تشویقی مناسب اقدام خواهد شد .

وی افزود: اجرا و اتمام پروژه های در دست اقدام و سرعت بخشی در اجرای پروژه های عمرانی از دبگر الویت های شهرداری طی ماههای آینده است .

مهندس فرامرز جمشیدپور خاطرنشان کرد: معاونت حمل و نقل و امور زیربنایی و مناطق باید با توجه به فصل گرما از حداکثر ظرفیت و پتانسیل های سازمان عمران در حوزه آسفالت و خدمات عمرانی  بهره مند  شود .

سرپرست شهرداری رشت با تاکید بر تهیه  فهرست هزینه های ضروری از سوی امور مالی مرکز و مناطق تصریح کرد: فهرست هزینه های فوق باید جهت برنامه ریزی پرداخت به حوزه معاونت مالی اقتصادی ارائه شود .

این مسئول شناسایی مناسب تاثیرگذار در افزایش درآمد را از دیگر وظایف معاونت مالی و اقتصادی عنوان کرد و گفت: پس از شناسایی این افراد توسط معاون مالی و اقتصادی ، مدیران مناطق و ارائه راهکارهای مناسب توسط افراد از  مزایای حق مسئولیت برخوردار خواهند شد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در دولت تدبیر و امید
خواندن کد خبر: 14219

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی