امروز: شنبه 05 خرداد 1397 برابر با 26 می 2018

یک روزی ظریف به حرف خواهد آمد که خودش برجام را قبول نداشته و ماحصل برجام اصرار حسین فریدون بوده است

  • دوشنبه, 29 خرداد 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس با بیان اینکه رییس جمهور در برابر انتقاد به برجام با توهین پاسخ می داد گفت: روزی مشخص خواهد شد که چه مشکلات عدیده ای با برجام برای کشور بوجود می آمد.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، محمود شکری امروز با اشاره به توهین روحانی به منتقدان برجام اظهار کرد: ما در زمان مذاکرات وقتی به دولت می گفتیم آمریکا و هم پیمانانشان فریبکارند و باید دقت بیشتری در برجام کرد آقای روحانی به ما توهین کرد.

وی با بیان اینکه روحانی به ما می گفت شما دلواپسانی هستید که در داخل این تحریم ها کاسبی می کنید، افزود: روحانی کار خود را به مردم خوب جلوه داد و ما را بعنوان دلواپسان تحریم معرفی کرد.

نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس مردم را به قیاس گفته های دلواپسان در مقابل رفتار های خبیثانه آمریکایی ها دعوت کرد و گفت: وقتی ما می گفتیم برجام فرجامش دو روز بیشتر نیست به این خاطر بود که آمریکا شیطان بزرگ و فریبکار است و تحریم های جدید سنا تاییدی بر این رفتارهای خبیثانه است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس سرپیچی از فرمان خدا را دلیل رانده شدن شیطان از درگاه احدیت برشمرد و افزود: شیطان اصلا کارش همین است که فریب بدهد و دروغ بگوید.

شکری، فریدون را موتور محرکه برجام و مذاکرات نام برد و گفت: یک روزی آقای ظریف به حرف خواهد آمد که خودش برجام را قبول نداشته و ماحصل برجام تلاش ها و اصرار حسین فریدون بوده است.

وی با بیان اینکه دولت با برجام، برجام کردن در انتخابات مانور داد، افزود: روزی مشخص خواهد شد که چه مشکلات عدیده ای با برجام برای کشور بوجود خواهد آمد.فارس

انتهای پیام/083466

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در سیاسی
خواندن کد خبر: 14234

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی