امروز: شنبه 27 مرداد 1397 برابر با 17 آگوست 2018

واکنش نماینده لاهیجان به تغییر رییس سازمان چای کشور/ فرد جایگزین بایدیک شخصیت معتبر در سطح استان باشد

  • سه شنبه, 22 خرداد 1397
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

نماینده مردم سیاهکل و لاهیجان می گوید رییس جدید سازمان چای کشور باید از اعتبار ملی و استانی لازم برای مدیریت این سازمان برخوردار باشد و تحول لازم را در آن به وجود بیاورد.

 به گزارش پایگاه خبری رشت پرس ذبیح الله نیکفر، نماینده سیاهکل و لاهیجان با اشاره به خبر تغییر رییس سازمان چای کشور  گفت: سازمان چای کشور از اهمیت بسیار زیادی برای شهرهای شمالی و کل کشور برخوردار است و رییس این سازمان باید یک شخصیت برجسته ملی و همچنین معتبر در سطح استان باشد.

وی افزود متاسفانه یکی از چیزهایی که ممکن است به مدیریت کشور آسیب وارد می‌کند انتخاب‌های نادرست است. ما مخالف تغییر در سازمان کشور نیستیم ولی خواهان جایگزینی هستیم و با توانمندی‌هایی که دارد بتواند باعث ارتقا، بهبود و تحول وضع موجود شود.

نیکفر گفت:«تاجایی که بنده اطلاع دارم در تغییرات اخیر سازمان چای با اکثریت قریب به اتفاق نمایندگان مشورت خاصی انجام نشده است اما امیدواریم فرد جایگزین از کفایت و شایستگی لازم برای مدیریت این سازمان برخوردار باشد»نوش آنلاین

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در دولت تدبیر و امید
خواندن کد خبر: 17916

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی