امروز: جمعه 15 فروردين 1399 برابر با 02 آوریل 2020

تحول اکوسیستم فناوری استان با راه اندازی صندوق پژوهش و فناوری گیلان

  • پنج شنبه, 16 اسفند 1397
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

صندوق نوآوری و شکوفایی برای حمایت از استقرار شتاب‌دهنده‌ها در استان گیلان منطبق بر نیازهای استان آمادگی دارد.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، «علی وحدت» در جلسه هیئت رئیسه پارک علم و فناوری گیلان اظهار کرد: صندوق پژوهش و فناوری گیلان در این سفر فعال می‌شود.

رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی کشور با بیان اینکه ظرفیت بالای صندوق پژوهش و فناوری در توسعه فناوری کشور از آغاز به کار صندوق پژوهش و فناوری گیلان فراهم می‌شود گفت: نبود صندوق پژوهش و فناوری از نقاط ضعف این استان در بخش فناوری است.

وی ادامه داد: با حمایت‌های جدی از این صندوق نیازهای مالی شرکت‌های داخل پارک علم و فناوری و مراکز رشد رفع و در قالب اعطای عاملیت مالی انجام خواهد شد.

وحدت تصریح کرد: صندوق نوآوری و شکوفایی برای حمایت از استقرار شتاب‌دهنده‌ها در استان گیلان منطبق بر نیازهای استان آمادگی دارد.

رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی افزود: موضوع استقرار و خرید دفاتر و کارگاه برای شرکت‌های دانش بنیان گیلان قبل از پایان سال خواهد شد.

 وحدت خاطرنشان کرد: با مجموع اقدامات انجام شده در این سفر، اکوسیستم فناوری استان دچار تحول جدی خواهد شد و اتفاقات مثبتی برای این حوزه  مهیا می‌شود.شبستان

انتهای پیام/083458

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در دولت تدبیر و امید
خواندن کد خبر: 20329

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی