امروز: جمعه 16 خرداد 1399 برابر با 04 جون 2020

فرماندار آستارا خواستار احیای گذر مرزی آستارا در دولت دوازدهم شد

  • پنج شنبه, 16 اسفند 1397
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

احیای گذر مرزی رونق اقتصادی را به دنبال دارد و این امر طرح در گذشته رونق اقتصادی زندگی مردم را در پی داشته است.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، « حسن رستم‌زاد» در دیدار مردمی وزیر اطلاعات با مردم آستارا در مصلی نماز جمعه، اظهارکرد: مرزنشینان آستارایی از دولت انتظار دارند مشکلات مهم این شهرستان را حل کند.

فرماندار بندر آستارا با بیان‌اینکه احیای گذرمرزی از دیگرخواسته‌های مردم این شهرستان از دولت دوازدهم است، افزود: احیای گذر مرزی رونق اقتصادی را به دنبال دارد و این امر طرح در گذشته رونق اقتصادی زندگی مردم را در پی داشته است.

وی به بیمارستان ۱۳۲ تختخوابی بندر آستارا اشاره و تصریح‌کرد: تنها بیمارستان شهرستان آستارا از لحاظ امکانات بهداشتی و درمانی محروم است.

رستم‌زاد با اشاره به اینکه این بیمارستان در فقر امکانات به سر می‌برد، اظهارکرد: به بیمارستان ۱۳۲ تختخوابی بندر آستارا باید توجه ویژه شود.

عالی‌ترین نماینده دولت در بندر آستارا اتصال خط ریلی آستارا به رشت را از دیگر مطالبات مردم این شهرستان از دولت دوازدهم دانست و خاطرنشان‌کرد: تکمیل این پروژه رونق اقتصادی منطقه را به دنبال دارد.

رستم‌زاد گفت: تکمیل پروژه سد لاستیکی برای تامین آب کشاورزی و آب شرب، تکمیل پروژه زمین ورزشی وحدت، تامین و استقرار هلی‌کوپتر، چهاربانده کردن محور مواصلاتی آستارا به اردبیل و تامین اعتبارات برای دسترسی به راه شهرک صنعتی را از دیگر مطالبات مردم شهرستان آستارا از رییس جمهور عنوان کرد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در دولت تدبیر و امید
خواندن کد خبر: 20330

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی