امروز: جمعه 04 مهر 1399 برابر با 25 سبتامبر 2020

شخصی که بزرگترین توهین به تاریخ علم در عصر حاضر را رقم زد

  • پنج شنبه, 25 تیر 1394
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس، نماينده سابق ايران در سازمان ملل متحد گفت: دور کردن تهديد از کشور وظيفه هر دولت و ملتي است و تيم مذاکره کننده هسته‌اي توانست با تلاش‌هاي شبانه‌روزي خود به اين مهم جامه عمل بپوشاند.

سيد‌محمد صادق خرازي در ضيافت افطار حزب نداي ايرانيان در تبريز که با حضور فعالان اصلاح‌طلب استان برگزار شد گفت: توافق هسته‌اي نتيجه مجاهدت‌هاي شبانه روزي خردمندان در نظام ديپلماسي کشور تحت منويات مقام معظم رهبري است.نماينده سابق جمهوري اسلامي در سازمان ملل اضافه کرد: هيچ ايراني علاقه ندارد که به بهانه‌هاي واهي، مردمش در انزوا قرار بگيرد.خرازي تصريح کرد: مردم به دنبال تغيير و تحول هستند و در انتخابات ۹۲ ثابت کردند که مي‌خواهند سره را از ناسره جدا کنند.

وي اظهار کرد: ادبياتي که بخواهد براي کشور، انزوا پديد آورد و مردم و دولت را با گرفتاري و مشکل مواجه کند ديگر کارساز نيست و منطق و عقلانيت مي‌تواند ايران امروز را با جهان امروز پيوند دهد.

به گفته خرازي مهمترين آرمان اصلاح‌طلبي اين است که جمهوري اسلامي‌ايران براي هميشه تاريخ در عرصه جهاني بدرخشد.خرازي افزود: شخصي که گفت «دختر ۱۴ ساله‌اي در خانه با قابلمه هم مي‌تواند غني‌سازي کند» بزرگترين توهين به تاريخ علم در عصر حاضر را رقم زد و محاکمه چنين فردي به خاطر سخنان نامعقولش، حق تاريخي ملت ايران است .وي خطاب به دولت نهم و دهم گفت: آن‌هايي که تحريم‌ها را کاغذ پاره دانسته و قدرت بازدارندگي ايران را کاهش دادند، خدمت به اين مردم شريف نکردند.وي در بخشي از سخنان خود افزود: احمدي‌نژاد تمام شد و محال است دوباره به صحنه سياسي و قدرت بازگردد.

رييس شوراي مرکزي حزب نداي ايرانيان با بيان اينکه مردم ايران، خدمات رييس دولت اصلاحات در اين کشور را فراموش نمي‌کنند ادامه داد: اصلاحات زنده است چون انقلاب و امام زنده است.نماينده سابق جمهوري اسلامي ايران در سازمان ملل گفت‌: اگر خدايي نکرده به وحدت ميان اصلاح‌طلبان خدشه‌اي وارد شود خطر تفکر احمدي‌نژاديسم نظام سياسي کشور را به شدت تهديد خواهد کرد.
منبع: روزنامه مردمسالاری

انتهای پیام/083458

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در دولت تدبیر و امید
خواندن کد خبر: 4720

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی