امروز: جمعه 04 مهر 1399 برابر با 25 سبتامبر 2020

چرا دلواپسان علاقه دارند بگویند این دولت 51 درصد رای داشته است ؟

  • یکشنبه, 28 تیر 1394
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس، مشاور فرماندار و رئیس ستاد روحانی در انتخابات ریاست جمهوری گفت :خیلی از دلواپسان علاقه دارند که بگویند این دولت ۵۱ درصد رای داشته و همیشه به آن یک درصد آخر اشاره می کنند.

علی بزرگ بشر مشاور فرماندار و رئیس ستاد روحانی در انتخابات ریاست جمهوری در همایش رسمی ضیافت افطاری حامیان دولت تدبیر و امید در اظهاراتی بابیان اینکه بعد از دوسال درفرمانداری لاهیجان دور هم جمع شدیم وجا دارد ازدوستان ستادی دکترروحانی،روسای ستاد دکتر روحانی در آستانه اشرفیه،لنگرود و املش که در جلسه حاضر هستند تشکر کنم افزود:البته ما همه ی اعضای شورای شهر لاهیجان را دعوت کردیم و دوستانی که دلشان با این دولت بود در این جلسه حضور یافتند.

وی با بیان خاطراتی از دوران انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به اینکه روزهایی بود که در ستاددکتر روحانی تنها بودیم و دکترصداقت از پشت ستاد، اقلام تبلیغاتی برای ما فراهم می کردند و پوستر و یا بنر آماده می کردند تا برای ما و دوستان مشکلی پیش نیاید افزود:واقعا در آن شرایط و در آن زمان کارکردن خیلی سخت بود.

مشاور فرماندار لاهیجان با بیان اینکه امروز هم ما از دولت تدبیر و امید شاکریم که شرایطی در شهرستان لاهیجان فراهم کرده و همین استان گیلان نیز دوستان سیاسی ما هربار خواستند جلسه ای و برنامه ای برگزار کنند مجوزهای سیاسی داده شد و جلوی هیچ مجلسی در این شهر گرفته نشد با کنایه ای به دولت گذشته گفت:فضای سیاسی استان و شهرستان انصافا نسبت به «دولت کریمه عدالت ورز» خیلی تغییر کرده و نمی توانیم انکار کنیم.!

وی با بیان اینکه شرایط،شرایطی ایده آل نیست ولی وضعیت فعالیت سیاسی امروز برای دوستان فراهم است افزود:خیلی از دلواپسان علاقه دارند که بگویند این دولت ۵۱ درصد رای داشته و همیشه به آن یک درصد آخر اشاره می کنند.

مشاور فرماندار لاهیجان با بیان اینکه خوشبختانه هربار که یک دولت از گفتمان اصلاح طلبی و اصلاحات بوده یک ضرب انتخابات را پیروز شده با اشاره به دهمین انتخابات ریاست جمهوری کشور افزود: آن یک دوره ای هم که دوستان برنده شدند با اما،اگر و تبصره بوده و من افتخار می کنم،جزو خانواده ای هستم که از گفتمان اعتدال گرایی و اصلاح طلبی دفاع می کنم. لاهیجان

انتهای پیام/083458

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در دولت تدبیر و امید
خواندن کد خبر: 4763

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی