امروز: یکشنبه 04 آبان 1399 برابر با 25 اکتبر 2020

مسئله قدس شريف با گذشت زمان از يادها نخواهد رفت/آزادی فلسطینیان از چنگ غده سرطانی صهیونیسم

  • جمعه, 11 تیر 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، فرماندار رشت گفت: مردم ما بر اساس اصل دفاع از مظلومان و حمايت از مستضعفان با بصيرت خاصی كه همواره داشته‌اند بصورت يكپارچه در مراسم راهپيمايی شركت می‌کنند و نشان می‌دهند مسئله قدس شريف با گذشت زمان از يادها نخواهد رفت.

سیدعیسی مهدوی، فرماندار شهرستان رشت در حاشیه راهپیمایی روز قدس اظهار کرد: روز جهانی قدس بیانگر اهمیت مسئله آزادی فلسطینیان از چنگ غده سرطانی صهیونیسم است.

وی افزود: آزادی قدس شریف نه تنها هیچ وقت از خاطر مسلمانان فراموش نشده بلکه روز به روز آرمان فلسطین و فریاد مظلومیت مستضعفین، از دل ملت‌های ستم دیده و نیز آزادیخواه جهان بلندتر شنیده می‌شود.

فرماندار رشت حضور قشرهای مختلف مردم در روز جهانی قدس را با توجه به اتفاقات كنونی در منطقه  كه در جهت انحراف افكار عمومی از موضوع فلسطين و اندیشه‌های ناب اسلامی است را ضروری دانست و گفت: مردم ما بر اساس اصل دفاع از مظلومان و حمايت از مستضعفان با بصيرت خاصی كه همواره داشته‌اند بصورت يكپارچه در مراسم راهپيمايی شركت می‌کنند و نشان می‌دهند مسئله قدس شريف با گذشت زمان از يادها نخواهد رفت.

مهدوی تصریح کرد: امسال هم مانند سال‌های گذشته، تمام مردم آزادیخواه جهان، در روز جهانی قدس، مشت‌های گره کرده خود را، به سمت صهیونیسم و حامیان آن نشانه می‌گیرند و پیام آور نجات مظلومین می‌شوند و به جهانیان اعلام می‌کنند که مسائل مهم‌تری برای پرداختن توسط آزادگان جهان وجود دارد و بهار بیداری اسلامی هم از راه می‌رسد.ایسنا

انتهای پیام/083458

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در دولت تدبیر و امید
خواندن کد خبر: 9961

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی