امروز: سه شنبه 29 مرداد 1398 برابر با 20 آگوست 2019

دولت تدبیر و امید

دولت تدبیر و امید (2424)

سرویس بین الملل پایگاه اطلاع رسانی اخبار رشت ارائه دهنده جدیدترین اخبار در این بخش می باشد

جمعه, 09 مرداد 1394

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس، شرکت ارتباطات زیرساخت به درخواست شرکت مخابرات ایران پاسخ مثبت داد و محدودیت ارایه خدمات ارتباطی را به تعویق انداخت.

جمعه, 09 مرداد 1394

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شت پرس، به نوشته گاردین، حسن روحانی، باراک اوباما، ولادیمیر پوتین، ژی جینپینگ و فراسنوا اولاند قرار است همگی در یک روز در مقر سازمان ملل در نیویورک برای بیان دیدگاه‌های خود از دورنمای ژئوپلتیک دوره‌ای جدید سخنرانی کنند.

پنج شنبه, 08 مرداد 1394

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس، وزیر راه و شهرسازی از مذاکره با شرکت هواپیماسازی ایرباس برای نوسازی ناوگان هوایی ایران خبر داد.

پنج شنبه, 08 مرداد 1394

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس، در دولت آقای احمدی نژاد یک کتابت ویژه ای اتفاق افتاد که دردولت‌های قبلی يعني دولت سازندگي و اصلاحات شاهد نبودیم وامیدواریم دردولت‌های بعدی نیز شاهد نباشیم.

پنج شنبه, 08 مرداد 1394

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس، در پی انتشار مطلب “کارگروه مدیریت پسماند، مصلحت اندیش یا آینده نگر؟”روابط عمومی فرمانداری رشت طی ارسال جوابیه ای به تحریریه پایگاه اطلاع رسانی گیل خبر اقدام به پاسخ به موارد مطروحه و شفاف سازی موارد اشاره شده نمود.

چهارشنبه, 07 مرداد 1394

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس، حجت السلام محمدحسن صفوی امروز در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهر فومن با بیان این‌که باید بهترین امکانات برای کتاب‌خوانان در کتابخانه‌های عمومی شهر فراهم شود اظهار داشت: تعطیلی کتابخانه آیت الله بهجت (ره) پس از گذشت دو سال از افتتاح  آن، توسط اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، ظلم به شهروندان فومنی است.

چهارشنبه, 07 مرداد 1394

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس، نايب رئيس شوراي اسلامي شهر ، گفت: با توجه به اهميت موضوع توافق هسته اي براي اعضاي شورا، لازم است از وزير امور خارجه دعوت به عمل آيد تا در صحن شورا حضور يابند.

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی