امروز: شنبه 05 اسفند 1396 برابر با 24 فوریه 2018

اقتصادی

اقتصادی (1173)

سرویس اقتصادی پایگاه اطلاع رسانی اخبار رشت ارائه دهنده جدیدترین اخبار در این بخش می باشد

پنج شنبه, 03 اسفند 1396

دبیر کارگروه رفع موانع و رونق تولید گیلان از پرداخت تسهیلات 640 میلیارد تومانی رونق تولید در قالب 1800 طرح به بخش‌های کشاورزی، صنعتی و گردشگری گیلان خبر داد.

پنج شنبه, 03 اسفند 1396

نمایندگان مجلس شورای اسلامی بانک مرکزی و بانک‌های عامل را موظف کردند از منابع بانکی شامل حساب‌های پس‌انداز، جاری و سپرده، قرض‌الحسنه به هر یک از زوج‌ها ۱۵ میلیون تومان تسهیلات ازدواج پرداخت کنند.

دوشنبه, 30 بهمن 1396

استاندار گیلان در نشست مشترک کارگروه اشتغال و رفع موانع تولید ، سهم تسهیلات استان از محل رونق تولید را بالغ بر هزار میلیارد تومان عنوان کرد و افزود : تاکنون در حدود 700 میلیارد تومان ، معادل 70 درصد از این مبلغ جذب شده است

دوشنبه, 30 بهمن 1396

مدیرعامل بانک کشاورزی گفت: ۴ هزار میلیارد ریال اعتبار برای ارائه تسهیلات به صادرکنندگان محصولات کشاورزی داریم که در انتظار متقاضی است

دوشنبه, 30 بهمن 1396

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری گیلان گفت: فعال سازی ۵۵ واحد صنعتی راکد و غیرفعال با سرمایه‎گذاری ۴۷۷۱ میلیارد ریال از برنامه‌هایی بود که در معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری و در کارگروه‌های قتصاد مقاومتی پیگیری و محقق شد.

یکشنبه, 29 بهمن 1396

استاندار گیلان : 700 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید در گیلان جذب شده است

یکشنبه, 29 بهمن 1396

ظرفیت های کسب و کارهای نوین و هدف گذاری ایجاد سالانه سه هزار شغل، پتانسیل های گردشگری گیلان و برنامه ریزی برای ایجاد پنج هزار شغل در بخش بوم گردی و نیز مقدمات انجام شده برای افزایش درآمد روستاییان، نشان از شکل گیری تکاپویی برای اشتغال پایدار در استان است.

دوشنبه, 23 بهمن 1396

مدیر امور شعب بانک مسکن گیلان در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: بانک مسکن در سالجاری ۱۷هزار و ۶۶۶فقره تسهیلات به مبلغ خالص حدود ۷هزار میلیارد ریال به متقاضیان پرداخت کرده است. سهم بانک مسکن از اعطای تسهیلات بخش مسکن و ساختمان ۷۱درصد و به مبلغ ۶۱هزار و ۳۶۷میلیارد ریال از کل تسهیلات پرداختی ۱۱بانک عضو کمیسیون هماهنگی بانکهای استان در بخش مسکن تا آذرماه امسال به میزان ۸۶هزار و ۳۹۸میلیاردی استان است.

دوشنبه, 23 بهمن 1396

با توجه به مخالفت مجلس مبنی بر عدم حذف یارانه نیمی از افراد جامعه، لیست یارانه سال آینده نه تنها دست نخورده باقی ماند بلکه به تعداد این افراد نیز افزوده شد.

صفحه1 از131

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی