امروز: یکشنبه 01 مرداد 1396 برابر با 23 جولای 2017

اقتصادی

اقتصادی (965)

سرویس اقتصادی پایگاه اطلاع رسانی اخبار رشت ارائه دهنده جدیدترین اخبار در این بخش می باشد

مدیران عامل بانک ها طی نامه ای به دکتر نوبخت آمادگی خود را برای حمایت مالی از یک طرح بزرگ ملی پیشنهادی در استان گیلان در قالب کنسرسیوم اعلام کردند.

استاندار گیلان در نشست هماهنگی برنامه های توسعه اشتغال و تولید گیلان که با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت : افزایش اختیارات مدیران بانک‌های استان برای پیشبرد طرح های اشتغالزا بسیار مهم است.

وزیر صنعت دستور العمل بازسازی و نوسازی واحدهای تولیدی صنعتی و معدنی را ابلاغ کرد.

به هر حال در صورتی که در واردات این محصول بی‌توجهی شود ممکن است هزار و یک مشکل داشته و آلوده باشد، اما این موضوع فعلا بماند زیرا بحث ما حمایت از تولید داخلی است.

معتقد هستیم که چمخاله هم ظرفیت تبدیل به منطقه ویژه اقتصادی را دارد و این موضوع جزو خواسته های مردم استان گیلان از دولت است.

پنج شنبه, 29 تیر 1396

بیست و چهارمین نشست تخصصی توسعه در سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان گیلان با موضوع «روابط متقابل و اصول همکاری‌ بین جمهوری اسلامی ایران و فدراسیون روسیه» با سخنرانی کنستانتین آلکسیف سرکنسول فدراسیون روسیه در رشت در سالن اجتماعات سازمان برگزار شد.

چهارشنبه, 28 تیر 1396

استاندار صبح امروز در جلسه‌ی مشترک کارگروه تخصصی ساماندهی سواحل، بنادر و جزایر کار ویژه مرز شورای امنیت کشور و کمیته‌ی ساماندهی و مدیریت سواحل استان و شورای صیانت و حفظ حقوق بیت المال گفت: بر  مشکل تالاب انزلی یک موضوع استانی نیست بلکه موضوعی ملی و فراملی است که باید با نگاهی منسجم و با تخصیص اعتبارات همانند دریاچه‌ی ارومیه توجه ویژه شود.

چهارشنبه, 28 تیر 1396

رئیس کمیسیون برنامه وبودجه شورای اسلامی شهررشت از تصویب کمک ده میلیون تومانی به انجمن علمی فرهنگی  سازه های ماکارونی خبرداد.

چهارشنبه, 28 تیر 1396

معاون هماهنگی امورعمرانی استاندار گیلان گفت :دستگاه های اجرایی از فرصت تمدید سال مالی 95 برای افزایش پیشرفت پروژه های عمرانی به خوبی استفاده کنند.

صفحه1 از108

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی