امروز: یکشنبه 28 مرداد 1397 برابر با 19 آگوست 2018

اقتصادی

اقتصادی (1313)

سرویس اقتصادی پایگاه اطلاع رسانی اخبار رشت ارائه دهنده جدیدترین اخبار در این بخش می باشد

یکشنبه, 28 مرداد 1397

رئیس سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت گیلان گفت‌:‌ یکی از اهداف این سازمان، حمایت از صنایع مبتنی بر علوم دانش‌بنیان و تکنولوژی‌های جدید با رویکرد صادرات محوری است.

پنج شنبه, 25 مرداد 1397

ایزدی، زمان واریز یارانه نقدی مرداد ماه را اعلام کرد

چهارشنبه, 24 مرداد 1397

ثبت هرگونه طرح اشتغالزا جهت دریافت تسهیلات از محل اشتغال روستایی با نرخ درصد تا اطلاع ثانوی امکان پذیر نخواهد بود.

چهارشنبه, 24 مرداد 1397

معاون تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از پرداخت ۲۸۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی به طرح "روستا تعاون" خبر داد و گفت: تاکنون ۴۰۰۰ تعاونی برای دریافت تسهیلات اشتغال روستایی ثبت‌نام کرده‌اند.

چهارشنبه, 24 مرداد 1397

نشست مشترک مدیران و کارگزاران رسته‌های منتخب اشتغال فراگیر با حضور عیسی منصوری معاون توسعه کارافرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سلیمان پاک سرشت معاون وزیر و رئیس سازمان اموزش فنی و حرفه‌ای کشورهای امروز سه شنبه 23 مرداد در مجموعه فرهنگی تلاش برگزارشد.

سه شنبه, 23 مرداد 1397

مدیر کل گمرک ایران در جریان بازدید از زیر ساخت های تجاری، اقتصادی، گردشگری و مجتمع بندری کاسپین بیان کرد: طبق مصوب هیات دولت گمرک در مبادب ورودی و خروجی مناطق آزاد استقرار داشته و از تمامی اختیارات گمرک و قوانین موجود در راستای سرعت بخشیدن به تولید و کار های زیر بنایی در مناطق آزاد به خصوص در منطقه آزاد انزلی استفاده خواهیم کرد.

سه شنبه, 23 مرداد 1397

استاندار گیلان با تاکید بر اینکه حمایت های مالی از نیازمندان به تنهایی راهگشا نیست ، ورود خیرین به حوزه آموزش مهارت، کارآفرینی و ارائه خدمات مشاوره شغلی را به مراتب تاثیرگذارتر دانست.

سه شنبه, 23 مرداد 1397

بیش از شش ماه از آغاز طرح پیش فروش سکه دولتی با سررسیدهای چند ماهه از سوی بانک مرکزی میگذرد.

شنبه, 20 مرداد 1397

محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت طی نامه ای به فرود عسگری رئیس گمرک جمهوری اسلامی ایران ممنوعیت صادرات 6 قلم کالا را اعلام کرد.

صفحه1 از146

اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی