امروز: چهارشنبه 29 شهریور 1396 برابر با 20 سبتامبر 2017

اقتصادی

اقتصادی (1014)

سرویس اقتصادی پایگاه اطلاع رسانی اخبار رشت ارائه دهنده جدیدترین اخبار در این بخش می باشد

دوشنبه, 27 شهریور 1396

 در دومین جلسه کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای رشت مشاوران کمیسیون با رای اعضای کمیسیون انتخاب شدند.

دوشنبه, 27 شهریور 1396

 مدیر کل هدایت نیروی کار و کاریابی ها اظهار داشت؛ کاریابی برای شرکت های خصوصی و دانش بنیان بدون مجوز غیرقانونی است.

یکشنبه, 26 شهریور 1396

تامین اجتماعی نیاز به حکم دادگاه برای برداشت از حساب و یا تامین اموال ندارد و قانون این اجازه را می دهد که اموال منقول و غیرمنقول را با اجرای حکم تامین اموال نماییم.

یکشنبه, 26 شهریور 1396

در جریان سفر یکروزه مهندس مسرور به اوکراین، فرصت های جدید همکاری دو کشور با توجه به ظرفیت های منطقه آزاد انزلی مورد بررسی قرار گرفت

یکشنبه, 26 شهریور 1396
اصناف به عنوان یکی از ارکان اقتصاد در ایران فرآیند تکاملی خود را به تدریج از ادوار گذشته تاکنون طی نموده و اکنون نقش مثمر ثمری در اقتصاد محلات، شهر و در نهایت کشوردارد
شنبه, 25 شهریور 1396

سرپرست سازمان صنعت، معدن وتجارت استان گیلان محمد آراسته اعلام کرد: ثبت نام صادرکنندگان  استانی جهت معرفی و تجلیل  آغاز شده است  و واحدهای تولیدی صادراتی و صادرکنندگان استان در صورت تمایل به شرکت در این رقابت استانی می‌توانند به سامانه اختصاصی انتخاب صادرکنندگان نمونه به آدرس http://nemoonesh.tpo.ir سازمان توسعه تجارت ایران مراجعه کنند.

چهارشنبه, 22 شهریور 1396

طی ابلاغیه‌ای از سوی سازمان برنامه و بودجه کشور مجموعاٌ مبلغ سیصد و سه میلیارد و شصت میلیون ريال برای حوادث غیر مترقبه استان گیلان تأمین اعتبار شد.

سه شنبه, 21 شهریور 1396

جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری با حضور دکتر نجفی استاندار گیلان در سالن اجتماعات استانداری با حضور مدیران کل دستگاه های اجرایی و مدیران عامل بانک ها برگزار شد.

سه شنبه, 21 شهریور 1396

نشست بررسی نظام‌نامه تدوین برنامه توسعه شهرستان (پیشنهاد شده توسط سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان گیلان) به منظور دریافت نظران فرمانداران شهرستان‌های استان گیلان در دفتر ریاست سازمان برگزار شد.

صفحه1 از113

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی