چاپ کردن این صفحه

مدیرعامل سازمان حمل و نقل خواستار پرداخت حقوق معوقه اتوبوسرانها شد/ اتوبوس عذرخواهی مرتضی شریفی از شهروندان بابت اختلال در خط ویژه اتوبوس در رشت

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس ،در تلاش هستیم تا هر چه زودتر معوقات راننده‌های اتوبوس پرداخت شود تا در این ایام شرمنده خانواده‌های خود نباشند.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت از شهروندان این شهر بابت اختلال در خط ویژه اتوبوس مسیر امام(ره) عذرخواهی کرد و گفت: این اختلال به دلیل عدم دریافت حقوق رانندگان بوده و در تلاش برای پرداخت معوقات آنها هستیم.

مرتضی شریفی با تسلیت ایام حزن‌انگیز محرم، از شهروندان شهر رشت بابت اختلالات ایجاد شده در خط ویژه اتوبوس امام خمینی(ره) این شهر عذر خواهی کرد.

وی دلیل این اختلال را عدم دریافت حقوق توسط رانندگان اتوبوسرانی عنوان کرد و گفت: در تلاش هستیم تا هر چه زودتر معوقات راننده‌های اتوبوس پرداخت شود تا در این ایام شرمنده خانواده‌های خود نباشند.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت توجه بیشتر معاون مالی و اداری شهرداری رشت برای پرداخت حقوق بخش‌هایی که مستقیماً در حال ارائه خدمات به شهروندان هستند را ضروری دانست.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم با برطرف شدن مشکلات اتوبوسران‌ها و استفاده بهینه از امکانات موجود خدمت‌رسانان خوبی برای مردم باشیم.

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اقتصادی
خواندن کد خبر: 11562

موارد مرتبط