امروز: پنج شنبه 10 بهمن 1398 برابر با 29 ژانویه 2020

 

 

انتقاد از سهم کوچک بخش خصوصی

  • شنبه, 27 دی 1393
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس عضو فراکسیون ورزش مجلس گفت: برند پرسپولیس و استقلال به تنهایی ارزشمند بوده و می تواند استفاده اقتصادی از آن کرد لذا قیمت گذاری نیز باید بر همین مبنا صورت می گرفت.

ابوذر ندیمی با تشکر از سازمان خصوصی سازی و دولت در قبول اصل واگذاری دو باشگاه پرسپولیس و استقلال گفت: اینکه از سوی دولت همت شده و امر واگذاری در حال انجام پذیری است جای تشکر دارد چرا که تا کنون به نام امنیت و مسائل دیگر از این امر سر باز زده می شد.

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه در امر واگذاری جای بحث وجود دارد، گفت: این مباحث در زمینه قیمت گذاری، روش واگذاری و مدیریت پس از واگذاری مطرح است.

وی در ادامه با بیان اهمیت قیمت واگذاری این دو باشگاه عنوان کرد: تا کنون مکررا با وزیر ورزش و رئیس سازمان خصوصی سازی پیرامون قیمت گذاری و اینکه خود برند پرسپولیس و استقلال ارزشمند است صحبت کرده ایم.

ندیمی در ادامه تصریح کرد: ارزش برند این دو باشگاه به علت عقبه هواداران آن است لذا از آنجایی که می خواهند از نام برند استفاده اقتصادی کنند، قیمت گذاری آن مهم است و باید قیمت بالایی باشد.

وی در ادامه با انتقاد از نحوه واگذاری این دو باشگاه یادآور شد: همچنین اینکه 49 درصد باشگاه به پیشکسوتان و 51 درصد آن به خریداران و بخش خصوصی واگذار شود درست نیست اما با این حال نباید اصل واگذاری خدشه دار شده و روند آن متوقف شود.

عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه در حال حاضر واگذاری سرخآبی ها، تلف نکردن فرصت در این امر و در نهایت بودجه خور نبودن این دو باشگاه از دولت مورد اهمیت است، خاطرنشان کرد: در جهت مدیریت بعد از واگذاری نیز تعریف هایی در وزارت ورزش شده است به این ترتیب که بخش تجاری و اقتصادی به مالک داده شود اما مدیریت حرفه ای و ورزشی از طرف وزارت ورزش کنترل شده باشد.خانه ملت

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اقتصادی
خواندن کد خبر: 1248

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی