امروز: سه شنبه 04 ارديبهشت 1397 برابر با 24 آوریل 2018

مراکز صنعتی رشت حال و روز خوبی ندارند/راه اندازی کارخانجات تعطیل در استان نیازمندعزم ملی است

  • سه شنبه, 21 دی 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

نائب رییس شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به وضعیت مراکز صنعتی در شهر رشت، عنوان کرد: متأسفانه مراکز صنعتی رشت حال و روز خوبی ندارند .

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، نیکومنش نودهی با اشاره به وضعیت مراکز صنعتی در شهر رشت،اظهار داشت: متأسفانه صنایع حال و روز خوبی ندارند اما خوشبختانه سیاست رفع موانع تولید کلید خورده است و امیدواریم که شاهد احیاء صنایع در استان به ویژه رشت باشیم

مظفر نیکومنش با اشاره به روند اجرای پروژه آب های سطحی در رشت، اظهار کرد: طی فعالیت های گذشته شهرداری شهر رشت بالای ۲۰گلوگاه آب های سطحی لوله گذاری شده است و دیگر کانون ها هم شناسایی و در مسیر لوله گذاری قرار دارد.

وی با تأکید براینکه  پروژه آب های سطحی به مرکز شهر رشت رسیده است، اضافه کرد: این پروژه در منطقه لب آب به سمت خیابان مطهری و چهار راه میکاییل در دست اجرا است.

عضو شورای شهر رشت با اشاره به این مطلب که معضل آب های سطحی در پایان سال ۹۵از چهره شهر رشت پاک می شود، تصریح کرد: متأسفانه تاکنون این معضل مشکلات زیادی را برای مردم ایجاد کرده است که رفع خواهد شد.

نیکومنش با نگاهی به وضعیت مراکز صنعتی در شهر رشت، اضافه کرد: متأسفانه صنایع حال و روز خوبی ندارند اما خوشبختانه سیاست رفع موانع تولید کلید خورده است و امیدواریم که شاهد احیاء صنایع در استان به ویژه رشت باشیم.

عضو شورای شهر رشت با بیان اینکه  همه مدیران و مسؤلان استان و شهرستان باید دست به دست هم بدهند  و چرخه تولید را بچرخانند، افزود: تقویت تولید در زندگی اجتماعی مردم بسیار تأثیر گذار است.

نیکومنش در خاتمه اظهار کرد: راه اندازی کارخانجات تعطیل در استان به ویژه در رشت نیاز به یک عزم ملی دارد و باید در این راستا تلاش کرد تا دوباره اشتغال رونق پیدا کند.راه دانا

انتهای پیام/083466

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اقتصادی
خواندن کد خبر: 12499

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی