امروز: دوشنبه 28 خرداد 1397 برابر با 18 جون 2018

آتش سوزی در یکی از نمایشگاههای اتومبیل رشت/اطفاء آتش با هوشیاری شهروندان+ عکس

  • چهارشنبه, 22 دی 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

آتش سوزی در نمایشگاه اتومبیل با هوشیاری شهروندان در همان لحظات اولیه اطفا شد.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس در پی تماس تلفنی شهروندان مبنی بر گزارش آتش سوزی در نمایشگاه اتومبیل سریعا ۵ دستگاه خودروی اطفائی  به همراه ۱۵ آتش نشان به محل حادثه واقع در بلوار شهید بهشتی ، روبروی خیابان شهید بلال زاده اعزام شد.

معاونت عملیات سازمان آتش نشانی رشت گفت: بواسطه مشاهده دود از سربندی نمایشگاه اتومبیل توسط شهروندان  آتش نشانان جهت اطفای حریق به محل اعزام شدند.

شهرام مومنی در ادامه افزود: خوشبختانه این آتش سوزی قبل از رسیدن آتش نشانان در همان لحظات اولیه با هوشیاری شهروندان و آشنایی با نحوه استفاده از خاموش کننده پودری، در سربندی نمایشگاه مهار و اطفا شدو آتش نشانان نیز پس از بازدید، ایمن سازی محل حادثه و حصول اطمینان از عدم وجود آتش به ایستگاه مربوطه مراجعت نمودند.

مومنی در پایان بیان داشت: نقش شهروندان در کاهش خسارات ناشی از بروز حوادث و پیشگیری از گسترش آن امری مهم و حیاتی است ، یکی از راهکارهای مهم و اساسی در جهت بهبود شاخص های ایمنی امر افزایش آگاهی و آموزش شهروندان است که سازمان آتش نشانی به جد در مقاطع مختلف سنی و تحصیلی در دوره های تخصصی و نیمه تخصصی در جهتداشتن شهروندانی آگاه، به ارایه آموزش های ایمنی و آتش نشانی می پردازد که تاثیرات بسزایی در کاهش شمار حوادث و تلفات احتمالی دارد.

 

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اقتصادی
خواندن کد خبر: 12514

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی