امروز: شنبه 30 تیر 1397 برابر با 21 جولای 2018

حضور فروشگاه های بزرگ زنگ خطری برای نظام اقتصادی کشور است

  • چهارشنبه, 19 مهر 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

نائب رییس اول اتاق اصناف کشور در همایش پلیس، امنیت، اصناف که به مناسبت هفته نیروی انتظامی اظهار داشت: طی سال گذشته حدود ۷۰۰ هزار شغل ایجاد گردید که بخش اعظم آن توسط اصناف محقق شد و این لزوم نگاه حمایتی دولت به این قشر را می رساند.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس جلال الدین محمد شکریه با تاکید بر این نکته که دولت باید موانع کسب و کار را از مسیر اصناف بردارد، تصریح کرد: پرداخت سوبسید در رسته های صنفی تولیدی می تواند با رونق بخشیدن به این بخش موجب اشتغال پایدار شود.

عضو شورای اسلامی شهر رشت از سیستم بانکی خواست با حمایت از واحدهای تولیدی در اصناف به افزایش کیفیت تولیدات ایرانی و رقابت با همتاهای خارجی کمک نماید.

نائب رییس اتاق اصناف کشور به خطر حضور فروشگاه های بزرگ خارجی در ایران اشاره کرد و تصریح نمود: این فروشگاه ها به ویژه در بخش مواد غذایی ذائقه مردم را به سمت محصولات خارجی سوق داده و این زنگ خطری برای نظام اقتصادی کشور است.

وی با انتقاد از سلیقه ای عمل کردن در بحث مالیاتی و ارزش افزوده در استان های مختلف کشور انتقاد کرد و گفت: مجلس باید با تصویب قوانین شفاف از اجرای سلیقه ای قوانین جلوگیری نماید.

جلال الدین محمد شکریه با بیان اینکه حرکت های سیاسی ،اقتصادی، اجتماعی، در سایه امنیت توسعه می‌یابد، گفت: امنیت روانی منجر به امنیت اقتصادی و توسعه بخشهای مختلف کشور می‌‌شود.

شکریه افزود: بخش اعظم امنیت و اقتدار کشور عزیزمان ثمره تلاش ها و رشادت های نیروی انتظامی می باشد.

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اقتصادی
خواندن کد خبر: 15581

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی