امروز: چهارشنبه 20 فروردين 1399 برابر با 08 آوریل 2020

بررسی بودجه 94 سرعت بیشتری خواهد داشت/ تقلیل زمان بررسی بودجه

  • شنبه, 25 بهمن 1393
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس  عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، گفت: بررسی برخی مواد در قالب تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت از سوی مجلس و شورای نگهبان قبل از بررسی لایحه بودجه 94 کل کشور به کاهش زمان بررسی بودجه منجر می‌شود.

غلامعلی جعفرزاده‌ایمن‌آبادی ، با یادآوری شروع بررسی لایحه بودجه 94 در مجلس از فردا یک‌شنبه (26 بهمن ماه) گفت: بررسی و تصویب موادی در قالب تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت از سوی مجلس و شورای نگهبان قبل از بررسی لایجه بودجه 94 کل کشور به کاهش زمان بررسی بودجه تا حدی منجر می‌شود.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه بررسی بودجه 94 کل کشور در صحن علنی مجلس زمانی در حدود 2 هفته لازم دارد، افزود: در صورتی که احکام دائمی بودجه در سال آتی قبل از زمان بررسی بودجه مصوب شود به طور حتم روند رسیدگی به بودجه کل کشور تسریع خواهد شد.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با اشاره به نواقص موجود در لایحه احکام دائمی بودجه دولت، تصریح کرد: دولت در ارسال لایحه احکام دائمی بودجه به مجلس باید به تمامی جوانب توجه داشته تا نیازی به ارسال اصلاحیه در این باره نباشد.

جعفرزاده‌ایمن‌آبادی با تاکید بر اینکه لازم است بعد از بررسی لایحه بودجه 94 در مجلس، بررسی احکام دائمی نداشته باشیم، گفت: به طور حتم این موضوع برای سال آتی با جدیت بیشتری دنبال خواهد شد تا بررسی بودجه در مجلس با دقت و سرعت بیشتری همراه باشد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: بررسی بودجه در صحن علنی مجلس از فردا به مثابه سال‌های گذشته اما با سرعت بیشتری در دستور کار خواهد بود.خانه ملت

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
منتشرشده در اقتصادی
خواندن کد خبر: 1661

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی