امروز: سه شنبه 30 بهمن 1397 برابر با 19 فوریه 2019

تسهیلات اشتغال در طرح های مصوب هزینه شود

  • دوشنبه, 15 مرداد 1397
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

فرماندار بندر آستارا گفت: برخی متقاضیان وام های اشتغال، طرح های دیگری را با آن اجرا می کنند و دستگاه های اجرایی باید به روند هزینه تسهیلات بانکی، به منظور اشتغالزایی پایدار نظارت داشته باشند.

به گزارش  پایگاه خبری رشت پرس یونس رنجکش در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری در فرمانداری آستارا افزود: 90 میلیارد ریال اعتبار برای اشتغالزایی در روستاهای آستارا با فرصت جذب تا پایان شهریورماه امسال اختصاص یافته و طی روزهای گذشته 19 طرح با بالغ بر چهار میلیارد و 900 میلیون ریال و اشتغالزایی به 34 نفر مصوب و به بانک ها معرفی شده است.
وی بیان کرد: فرصت ثبت نام طرح ها در سامانه کارا تا پایان مردادماه جاری است و دستگاه های اجرایی متقاضیان دریافت تسهیلات را برای استفاده از آن و به خصوص راه اندازی صنایع تبدیلی در حوزه کشاورزی هدایت کنند.
فرماندار آستارا ادامه داد: بنا بر تاکید رئیس جمهوری و استاندار گیلان مبنی بر ضرورت اشتغالزایی، باید کارآفرینان طرح های خود را در سامانه کارا ثبت و مدیران نیز مشکلات طرح های اشتغال را رفع کنند تا به سرعت به بانک ها ابلاغ شود.
رنجکش گفت: کارگروه استانی و شهرستانی گردشگری با احداث 37 واحد بوم گردی در آستارا موافقت کرده و 70 درصد واحدها در بخش لوندویل و 30 درصد به بخش مرکزی آستارا خواهد بود.
شهرستان مرزی بندر آستارا با 91 هزار نفر جمعیت در 2 بخش و 62 روستا در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان واقع شده است.ایرنا

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اقتصادی
خواندن کد خبر: 18432

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


  

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی