امروز: جمعه 02 فروردين 1398 برابر با 22 مارس 2019

عمده طرح های خوداشتغالی شهرستان ها با انحرافاتی همراه است

  • سه شنبه, 15 آبان 1397
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

کارگزار تسهیلات اشتغالزایی استان نیز با ارائه گزارش عملکرد و بیان اینکه عمده طرح های خوداشتغالی شهرستان ها با انحرافاتی همراه است، گفت: بخش عمده کارگاه های دریافت کننده تسهیلات، بر توسعه ظرفیت کارگاه ها استوار است.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس دکتر حسین متقی طلب با اشاره به سیاست های ابلاغی استاندار در خصوص طرح های خوداشتغالی گفت: با سیاست های اعمال شده، تسهیلات خوداشتغالی محدود شد.

وی با اشاره به ارزیابی تسهیلات پرداخت شده در سامانه کارا افزود: عدم مطابقت اظهارنظرهای ثبت شده در سامانه با تسهیلات پرداخت شده از مشکلات موجود است.

متقی طلب با اشاره به اینکه ۳۰ درصد تسهیلات اشتغالزایی به طور متمرکز از تهران اختصاص می یابد افزود: این اعتبارات باید برای طرح های ملی هزینه شود که هفت طرح از گیلان معرفی و از این تعداد چهار طرح مورد موافقت قرار گرفته، با ۲ طرح مخالفت شده و یک طرح هم موردقبول صندوق بیمه سرمایه گذاری کشور واقع شده است.

کارگزار تسهیلات اشتغالزایی استان مجتمع بازار ماهی فروشان بندرانزلی، مجتمع خدمات رفاهی و گردشگری بین راهی زیتون، طرح توجیهی توسعه کشت گیاهان دارویی از طریق اتصال به شبکه بازاریابی، احداث کشتارگاه صنعتی طیور سبزدشت، کارخانه جوجه کشی، کشتارگاه طیور نوید مرغ و تولید کاغذ از کربنات کلسیم را از جمله طرح های ملی استان اعلام کرد.

وی با اشاره به طرح بوم گردی و توقف این طرح ها به دلیل عدم صدور پروانه ساخت اظهار کرد: اگر این مشکل رفع شود پرداخت ها صورت خواهد گرفت.

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اقتصادی
خواندن کد خبر: 19172

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی