امروز: دوشنبه 05 آبان 1399 برابر با 26 اکتبر 2020

تشریح خدمات شرکت سهامی بیمه ایران در هشتاد و سومین سالروز تاسیس + عکس

اختصاصی/مدیر کل بیمه ایران در هشتاد و سومین سالروز تاسیس شرکت سهامی بیمه ایران بیان کرد:این شرکت به جهت اعتمادی که در طول سالیان متمادی برای مردم ایجاد کرده به تنهایی بیش از ۴۰درصد بازار کشور را در استان گیلان به خود اختصاص داده است از اینرو در تلاشیم تا بتوانیم سهم خود را در این بازار رقابتی افزایش دهیم.

حجت الله فلکیان در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت:در سال ۱۳۱۴ علی رغم سنگ اندازی شرکت های خارجی به واسطه ی اعتماد و علاقه ی مردم به همکاری با شرکت های ایرانی شرکت سهامی بیمه ی ایران تاسیس شد.
وی با بیان اینکه در یک بازه ی زمانی با یک ساختار دولتی ادامه ی کار بیمه گری در کشور امکان پذیر نبود گفت:در همین راستا اجازه ی فعالیت به بیمه های خصوصی مطرح شد.
وی با اشاره به اینکه ۲۷ شرکت بیمه ی دیگر در کل کشور در حال ارائه ی خدمات میباشند به غیر از بیمه ی ایران که همچنان با ساختار دولتی خود درحال فعالیت است افزود:از این شرکت ها ۲۴ شرکت در استان گیلان در حال ارائه ی خدمات بوده که شورای هماهنگی شرکت های بیمه را در استان گیلان تشکیل می دهند.
مدیرکل بیمه ایران در هشتاد و سومین سالروز تاسیس شرکت سهامی بیمه ی ایران بیان کرد:این شرکت به جهت اعتمادی که در طول سالیان متمادی برای مردم ایجاد کرده به تنهایی بیش از ۴۰درصد بازار کشور را در استان گیلان به خود اختصاص داده است از اینرو در تلاشیم تا بتوانیم سهم خود را در این بازار رقابتی افزایش دهیم.
فلکیان در ادامه افرود:علی رغم حضور شرکت های خصوصی هنوز قسمت اعظم سازمان های استان گیلان از خدمات شرکت سهامی بیمه ایران بهره می برند.
وی با اشاره به انواع خدمات بیمه شرکت های بیمه گفت : در تعریف کلی دو نوع خدمات بیمه داریم ،برخی شرکت ها مانند بیمه تامین اجتماعی ،خدمات درمانی و نیروهای مسلح توسط دولت موظف هستند که بیمه پایه را تقبل کنند و بیمه هایی با عملکرد خدمات بیمه ایران را اصطلاحا بیمه های بازرگانی می گویند که متولی بیمه پایه نیستند و به جز بیمه شخص ثالث که الزامی است بقیه ی خدمات بر اساس نیاز سنجی بحث بیمه گری می باشد.
مدیرکل بیمه ایران با بیان اینکه استان گیلان به جهت ضریب نفوذ بیمه جزو استانهای برتر می باشدگفت:ضریب نفوذ همان میزان تاثیری است که حق بیمه های تولیدی شرکت های بیمه در درآمد ناخالص ملی کشور را دارند و با افتخار اعلام می کنیم میانگین ضریب نفوذ در کشور ۲.۲ درصد و در گیلان ۲.۸۶ درصد است که گیلان بعد از استان های تهران و قم سومین استان از نظر ضریب نفوذ بیمه ایران در کشور می باشد.
فلکیان یادآور شدوظیفه ی ذاتی شرکت های بیمه حضانت از سرمایه های ملی مردم است و شرکت های بیمه حضور دارند تا برای صاحبان مشاغل و برای دارندگان سرمایه اطمینان خاطر ایجاد کنند.

مدیرکل بیمه ایران توضیح داد:به دلیل شبکه گسترده ی شرکت سهامی بیمه ایران و حضور واحد های اجرایی آن در اقسار نقاط استان دسترسی به خدمات آن باعث شده عموم مردم خدمات بیمه را از بیمه ی ایران خریداری کنند.

همچنین وی با اشاره به مزیت های بیمه ایران نسبت به سایر شرکت ها گفت:بیمه ی ایران قادر به ارائه ی خدمات به دور ترین نقاط استان می باشد همچنین شرکت از توان مالی بسیار عظیمی برخوردار است که نشان می دهد در حداقل زمان ممکن قادر به ارائه ی خدمات به بیمه نامه ی خسارت دیده می باشد.
در پایان فلکیان خاطرنشان کرد:شرکت سهامی بیمه ایران آمادگی دارد با هزینه ی بسیار نازل خطراتی که منازل مسکونی را تهدید می کند تحت پوشش بیمه نامه های اتش سوزی قرار دهد.
عکس از:سیده دنیا معصومی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اقتصادی
خواندن کد خبر: 19173

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی