امروز: چهارشنبه 29 آبان 1398 برابر با 20 نوامبر 2019

اختیار حذف یارانه ۳ دهک درآمدی جامعه از استانداران سلب شد

  • پنج شنبه, 11 بهمن 1397
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۹۸ مصوبه جدید این کمیسیون درباره یارانه‌های نقدی را تشریح کرد.

 به گزارش پایگاه خبری رشت پرس احمد امیرآبادی، عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۹۸ با اشاره به مصوبات جلسه عصر امروز(چهارشنبه، ۱۰ بهمن) این کمیسیون، گفت: در این جلسه، اعضای کمیسیون، تبصره ۱۴ لایحه بودجه سال ۹۸ را که مربوط به تعیین تکلیف یارانه‌های نقدی است، مورد بررسی قرار دادند.

وی افزود: در بخشی از تبصره ۱۴ لایحه بودجه ۹۸، دولت پیشنهاد کرده بود که اختیار حذف یارانه ۳ دهک پردرآمدی جامعه در سال ۹۸ به استانداران واگذار شود که اعضای کمیسیون پس از بیان اظهارات موافقان و مخالفان، این بخش از تبصره ۱۴ را حذف کردند.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۹۸ با تأکید بر اینکه طبق مصوبه کمیسیون تلفیق، اختیار حذف یارانه ۳ دهک درآمدی جامعه از استانداران سلب شد، اظهار داشت: استدلال مخالفان این پیشنهاد این بود که استانداران از ابزارهای لازم برای شناسایی افراد پردرآمد جامعه و استان مربوطه برخودار نیستند.

امیرآبادی در پایان خاطرنشان کرد: هنوز بررسی تبصره ۱۴ لایحه بودجه ۹۸ در کمیسیون تلفیق ادامه دارد که پس از نهایی شدن مصوبه، وضعیت یارانه‌های نقدی در سال آینده تعیین تکلیف می‌شود.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اقتصادی
خواندن کد خبر: 20012

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی