امروز: سه شنبه 07 بهمن 1399 برابر با 26 ژانویه 2021

تقدیر یک مقام یونیدو از صنعت زعفران ایران

  • سه شنبه, 10 ارديبهشت 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

رئیس نمایندگی یونیدو (سازمان توسعه صنعتی ملل متحد) اظهار داشت: تحت‌تاثیر سطح بالای فرآوری، کیفیت و نوآوری در صنعت زعفران، همچنین مدیریت بالا که آگاه‌کننده و رشددهنده کشاورزان و دست‌اندرکاران به‌عنوان سرمایه انسانی همراه با حفظ محیط‌ زیست است، قرار گرفتم.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس مارلن باکالی، رئیس نمایندگی یونیدو (سازمان توسعه صنعتی ملل متحد) در ایران پس از بازدید از کارخانه‌های نوین زعفران و آشنایی با طرح توسعه ارزش‌های روستایی (تار) گفت: تحت‌تاثیر سطح بالای فرآوری، کیفیت و نوآوری در صنعت زعفران، همچنین مدیریت بالا که آگاه‌کننده و رشددهنده کشاورزان و دست‌اندرکاران به‌عنوان سرمایه انسانی همراه با حفظ محیط‌ زیست است، قرار گرفتم.

وی افزود: زعفران ایران نه‌تنها بهترین در دنیا به‌خاطر کیفیت است، بلکه صادرات آن به سراسر دنیا توسط نوین زعفران همراه با احترام به ارزش‌های انسانی است. به مدیریت نوین زعفران به‌خاطر تلاش و موفقیت‌هایشان برای حضور در دنیا به‌عنوان یکی از بهترین سفیرهای کشاورزی ایران برای ارائه زعفران با مدیریت خوب و توسعه پایدار صنعت تبریک می‌گویم.

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اقتصادی
خواندن کد خبر: 20693
برچسب‌ها

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی