امروز: جمعه 04 مهر 1399 برابر با 25 سبتامبر 2020

دانشگاه علوم پزشکی گیلان بدهی‌های سنگین و زیرساخت‌های معیوب دارد

  • یکشنبه, 06 مرداد 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: بدهی‌های سنگین و زیرساخت‌های معیوب از مشکلات دانشگاه علوم پزشکی گیلان است که باید حل شود.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس ارسلان سالاری اظهار داشت: طرح ضیافت اندیشه یکی از طرح‌های مؤثر است که پیرامون موضوعاتی نظیر سبک زندگی اسلامی و اخلاق حرفه‌ای برای نخبگان اجرا می‌شود.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به اهمیت اجرای طرح "ضیافت اندیشه" استادان و نخبگان این دانشگاه ابراز داشت: اجرای این طرح‌ها موجب افزایش توانمندی‌های دینی و اعتقادی اساتید شده و باعث تقویت روحیه علمی و معنوی آنان نیز می‌شود.

سالاری با بیان اینکه اساتید دانشگاه‌ در کنار آموزش و تدریس دروس علمی در راستای آموزش علوم دینی برای دانشجویان هم می‌توانند نقش به‌سزایی ایفا کنند خاطرنشان کرد: این آموزش‌ها در افزایش نیروها و دانشجویان در جامعه توانمند مؤثر است.

وی با اشاره به برخی مشکلات دانشگاه علوم پزشکی گیلان ابراز داشت: امروز بدهی‌های سنگین و زیرساخت‌های معیوب دانشگاه علوم پزشکی در بخش‌هایی نظیر آموزش و درمان جزء مشکلات این دانشگاه است که باید حل شود و البته این مشکلات مربوط به فرد خاصی نیست.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان به شرایط سخت اقتصادی جامعه اشاره کرد و اظهار داشت: در حال حاضر با توجه به شرایط سخت اقتصادی، مستلزم همدلی بیشتر هستیم تا بتوانیم کمبودهای موجود در دانشگاه علوم پزشکی را برطرف کنیم.

سالاری افزود: وزیر محترم بهداشت هم اشاره کرد که امسال سخت‌ترین سال اقتصادی پس از انقلاب است و در شرایط فعلی باید با همدلی، استفاده از تجربیات گذشتگان، انرژی جوانان و بهره‌گیری از ظرفیت‌های مختلف استانی به سمت جلو گام برداریم.

به گزارش تسنیم، طرح "ضیافت اندیشه" استادان و نخبگان علوم پزشکی گیلان به مدت 5 روز با حضور 127 نفر از اساتید این دانشگاه در رشت برگزار می‌شود.

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اقتصادی
خواندن کد خبر: 21475

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی