امروز: یکشنبه 27 مرداد 1398 برابر با 17 آگوست 2019

تقویت حوزه های سرمایه گذاری لازمه توسعه گردشگری است

  • جمعه, 11 مرداد 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان گفت: اگر رویکرد تقویت مشارکت مردمی در قالب یک ساختار قانونمند ساماندهی شود، شکوفایی اقتصاد گردشگری محقق می شود.
به گزارش پایگاه خبری رشت پرس ؛ مهندس علی اوسط اکبری مقدم در راستای اجرای بخشنامه سفر معاونان استاندار و مدیران دستگاه‌های اجرایی گیلان به شهرستان ها در سفر به سیاهکل وبازدید از پروژه ها با حضور در جلسه شورای اداری به اقدامات لازم الاجرا در جهت توسعه این شهرستان اشاره کرد و افزود: انتظار داریم با مدیریت منابع مالی در جهت افزایش شاخص های توسعه سیاهکل اقدامات موثری انجام شود.
وی با بیان نواقص موجود در بخش زیرساخت راه  در شهرستان ها اشاره و خاطر نشان کرد: راههای روستایی شهرستان سیاهکل به مراتب بهتر از راه های برخی از شهرستان های مشابه این شهرستان است اما باید با هم افزایی و تعامل دستگاه های اجرایی ذیربط در بهبود وضعیت موجود تلاش کرد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان حفاظت از منابع طبیعی را مورد تاکید ویژه قرارداد و بیان داشت: در زمینه منابع طبیعی باید به گونه ای عمل نماییم تا این میراث ارزشمند به نسل های آتی منتقل شود.
وی به پروژه مخازن آب شرب شهرستان اشاره و با تشکر از زحمات مدیران حوزه های آب و برق گفت: در زمینه آب شرب که برای این شهرستان بسیار حیاتی و مهم است اقدامات خوبی انجام گرفته و تلاش می کنیم در سفر دکتر نوبخت به گیلان به منظور تسریع در بهره برداری اعتباری برای این پروژه درنظرگرفته شودمقدم در ادامه سفر به شهرستان سیاهکل با حضور در دبیرخانه مسیر گردشگری البرز مرکزی از نزدیک در جریان فعالیت های این مرکز مردم نهاد قرار گرفت. 
وی در این بازدید با تاکید بر تقویت حوزه های سرمایه گذاری در بخش گردشگری اظهار داشت: باید شرایطی ایجاد شود که با مشارکت مردم و سازمان های مردم نهاد تحول جدی در گردشگری استان و شهرستان صورت گیرد. 
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری بر ضرورت تقویت مشارکت مردمی تاکید کرد و گفت: اگر این رویکرد در قالب یک ساختار قانونمند ساماندهی شود شکوفایی اقتصاد گردشگری شهرستان محقق می شود. 
بازدید از پروژه مسکن ۱۸۸ واحدی، محور سیاهکل به بازکیاگوراب (حوزه استحفاظی راه شهرستان)، تقاطع های حادثه خیز محور سنگر - سیاهکل، پروژه کمربندی شهر سیاهکل، پروژه مخزن ٦ هزار مترمکعبی ذخیره آب شرب، مسکن سیمرغ، محور گردشگری سیاهکل به دیلمان، پروژه آسفالت سیاهکل به ازبرم (حوزه شهرداری سیاهکل) از دیگر بخش های سفر معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گیلان به شهرستان سیاهکل بود.
انتهای پیام/083451
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اقتصادی
خواندن کد خبر: 21535

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی