امروز: سه شنبه 29 بهمن 1398 برابر با 18 فوریه 2020

تسهیلات مالی برای ۱۵طرح اقتصادی و درآمدزای دهیاری ها

  • چهارشنبه, 30 مرداد 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

معاون اموردهیاری‌های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور گفت : ۱۵طرح اقتصادی و درآمدزای دهیاری ها با موافقت کمیته ملی وام دهیاری‌ها تسهیلات دریافت می کنند.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس سعیدرضا جندقیان بیدگلی افزود: همچنین کمیته ملی وام دهیاری‌ها با اعطای تسهیلات  مورد درخواست وام برای خرید ماشین‌آلات عمرانی و خدماتی دهیاری ها موافقت کرد.

وی خاطرنشان کرد:  ۱۵ طرح اقتصادی و درآمدزای دهیاری‌ها از استان‌های آذربایجان‌شرقی، اصفهان، تهران، خراسان‌شمالی، خوزستان، کرمان، گلستان، همدان و یزد به تصویب رسید و شامل دریافت تسهیلات شدند.
وی اضافه کرد: همچنین ۳۸ مورد درخواست وام برای خرید ماشین‌آلات عمرانی و خدماتی دهیاری‌ها از استانهای آذربایجان‌شرقی، اصفهان، سمنان، زنجان، کرمان، گلستان، مازندران، مرکزی و هرمزگان بررسی و به تصویب رسید.
جندقیان بیدگلی اظهار امیدواری کرد که با اجرای این طرح‌ها و براساس پیش‌بینی انجام شده شاهد ایجاد ۲۲۰ فرصت شغلی جدید در مناطق روستایی مربوطه باشیم.
وی از دهیاری‌های کشور خواست تا ضمن شناسایی فرصت‌ها، قابلیت‌ها و مزیت‌های روستای خود، از فرصت ایجاد شده برای رونق اقتصادی روستا و ایجاد درآمد پایدار برای دهیاری نهایت استفاده را ببرند.
معاون اموردهیاری‌های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور گفت: در راستای توانمندسازی نهاد دهیاری، ایجاد منابع درآمدی پایدار، رونق اقصادی و ایجاد اشتغال در مناطق روستایی در چارچوب تفاهم نامه همکاری مشترک با پست بانک ایران، به طرح های اقتصادی و درآمدزای دهیاریها که به تصویب کمیته ملی وام دهیاری ها برسد، تسهیلات اعطا می شود.ایرنا

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اقتصادی
خواندن کد خبر: 21731

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی